Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Assassin's Creed Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı!

Anasayfa > Iq > Sinema Sanat

Video oyun dünyasından sinemaya uyarlanan filmler gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bunlardan biri de Assassin's Creed. 2007'de oyun takipçilerinin karşısına çıkan ve 9 oyunluk bir seri haline gelen yapım gittikçe büyümeye devam ediyor.

Son üç yıldır Assassin's Creed filminin dedikoduları ortalıkta dolanıyordu ve geçtiğimiz yıl resmi olarak onaylandı. Başrolünü X-Men ve Prometheus filmlerinden de aşina olduğumuz Michael Fassbender'ın oynayacağı bilinirken filmin senaryosu ve diğer oyuncularla ilgili pek bir bilgi bulunmuyordu.

Assassin's Creed filminin vizyon tarihi kesinleşti!

Hollywood sitesi Deadline'ın haberine göre Marion Cotillard ile sözleşme yapılmış. Bu bilginin ardından Ubisoft tarafından bir yalanlama gelmemesi doğruluk payını güçlendiriyor.

Filmden gelen yeni bilgilerin yanı sıra Ubisoft'un CEO'su Yves Guillemot, Assassin's Creed filminin vizyon tarihini açıkladı. CEO Guillemot'un açıklamasına göre Assassin's Creed filmi 21 Aralık 2016'da vizyona girecek.

Kaynak: http://www.sinemajor.com/haber/5129/a...
Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
2
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?