Aslında Sen Nasıl Bir Kızsın?

-

Delikanlı mı, cicili bicili mi, hipster mı, yoksa çok daha başka tipte bir kız mısın? Hadi testi çöz ve içinde nasıl bir kız gizleniyormuş öğren!

1. İlk olarak, giyim tarzının hangisine daha yakın olduğunu söyler misin bize?

2. Peki en çok hoşuna giden saç stili hangisi?

3. Hadi bir de senin vazgeçilmezin olan bir şey seç!

Müzik
Bere
Küpe
Kitap
Lennon Gözlüğü
Converse

4. Klasik soru: En sevdiğin renk ne ola ki?

Yeşil
Pembe
Altın Sarısı
Mavi
Siyah
Mor

5. Peki favori boş zaman aktiviteni sorsak sana?

Arkadaşlarımla takılmak elbette!
Alışveriş tabii ki de, böyle soru mu olur!?
Müzik ile alakalı her şey!
Karikatür ve çizgi roman okumak, pc oyunları...
Aslında sürekli değişiyor, ama genellikle yazmayı seviyorum.
Çok kolay: Spor!

6. Hayalindeki kariyer ne peki senin?

Şarkıcı
Aktrist
Moda tasarımcısı
Bilim insanı
Henüz karar vermedim aslında
Belki bir sporcu?

7. Genelde nerede buluruz seni?

Bilgisayar başında
Okulda
Arkadaşlarla mekanımızda
AVM'lerde
Müzik stüdyosunda
Parklarda

8. Son olarak görünce içinin gittiği bir içecek seç!

"Hipster" çıktı!

Sen son zamanların aranan kızısın! O kadar havalı, o kadar coolsun ki, anlat anlat bitmez. Etrafındaki insanlar tarafından takip ediliyorsun; yani tarzın olsun, hareket olsun, sana benzemeye çalışan bir sürü insan var inan bize. Sendeki bu kendinden emin, biraz da gizemli duruş sana o kadar çok yakışıyor ki ayrıca. Kısaca sen ortamların çekinilen ve özenilen havalı kızısın!

"Süper Kız" çıktı!

Sen kimsin biliyor musun? Sen, hani şu sürekli oyun oynayan, karikatür okumaya bayılan ve erkeklerle arası müthiş olan eğlenceli kızsın. Sende mükemmel bir hayal gücü var ve bir o kadar da iyi bir mizah anlayışı. Sen çoğu kişinin tuhaf diye adlandırdığı kızsın; ama hiç canını sıkma! Çünkü sana tuhaf diyenler senin tırnağın bile olamaz, sendeki bu zeka, bu bakış açısı keşke onlarda da olsa da asıl tuhaf neymiş görseler. Sen tuhaf değilsin sadece sen sensin işte. Sen kendi renkli dünyanla birlikte o kadar güzel, o kadar Süper'sin ki! Hiç değişme :)

"Gotik" çıktı!

Sen son derece asi, uçlarda yaşayan ve aslında göstermek istemesen de çok duygusal bir kızsın. Küpelerin, piercinglerin ve dövmelerinle çoğu insanın yaklaşırken aslında biraz korktuğu bir insansın. Ama böyle alternatif ve sıradışı olmak senin çok hoşuna gidiyor, biliyoruz bunu. Çılgınsın sen resmen, hiçbir şeyden korkun çekincen yok senin. Ayrıca müzik senin resmen hayatın desek yanılmış olmayız asla. Kulaklıklarını taktığın zaman senden mutlusu, huzurlusu olmaz bu dünyada!

"Cici Kız" çıktı!

Sen var ya sen kızın dibisin! Kız gibi kızsın! O kibar tavırların, cici bici kıyafetlerin, mükemmel makyajların ve daimi manikürlü tırnaklarınla birçok kızın olmak istediği, deneyip de çoğunun olamadığı kızsın. Her zaman yapılı saçların ve mükemmel parfüm kokunla bir ortama girdiğin an, anında gözler sende! Çünkü çok çekicisin, birçok erkeğin birlikte olmak istediği kız sensin işte! Girdiğin her ortamda oldukça popülersin. Dikkat et nazar boncuğu falan tak yalnız ;)

"Delikanlı Kız" çıktı!

Sen tam bir delikanlısın! Hem çok cesur, hem de sözünün erisin! Biraz da erkek Fatma bir mizacın var sanki ama sana cuk oturuyor ve insanların ilgisini çekiyor inan bize. Daima dağınık saçların, rahat kıyafetlerin ve pervasız tavırlarınla içten içe herkesin "vay be kıza bak" dediği kız sensin işte. Ayrıca senin için en önemli şey doğallıktır, hoşlanmazsın sen öyle suratı bir kilo makyaj gezen tiplerden. Ayrıca topuklu ayakkabıları da oldum olası hiç sevemedin. Aman ne gerek var zaten, eziyet resmen. Sen nasıl rahatsan öyle ol, kısaca sen kendin ol. Çünkü sana en çok bu yakışıyor :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erkan-ekan

Delikanlı Kız" çıktı! Sen tam bir delikanlısın! Hem çok cesur, hem de sözünün erisin! Biraz da erkek Fatma bir mizacın var sanki ama sana cuk oturuyor ve insanların ilgisini çekiyor inan bize. Daima dağınık saçların, rahat kıyafetlerin ve pervasız tavırlarınla içten içe herkesin "vay be kıza bak" dediği kız sensin işte. Ayrıca senin için en önemli şey doğallıktır, hoşlanmazsın sen öyle suratı bir kilo makyaj gezen tiplerden. Ayrıca topuklu ayakkabıları da oldum olası hiç sevemedin. Aman ne gerek var zaten, eziyet resmen. Sen nasıl rahatsan öyle ol, kısaca sen kendin ol. Çünkü sana en çok bu yakışıyor :)

bozan

"Süper Kız" çıktı! "Süper Kız" çıktı! Sen kimsin biliyor musun? Sen, hani şu sürekli oyun oynayan, karikatür okumaya bayılan ve erkeklerle arası müthiş olan eğlenceli kızsın. Sende mükemmel bir hayal gücü var ve bir o kadar da iyi bir mizah anlayışı. Sen çoğu kişinin tuhaf diye adlandırdığı kızsın; ama hiç canını sıkma! Çünkü sana tuhaf diyenler senin tırnağın bile olamaz, sendeki bu zeka, bu bakış açısı keşke onlarda da olsa da asıl tuhaf neymiş görseler. Sen tuhaf değilsin sadece sen sensin işte. Sen kendi renkli dünyanla birlikte o kadar güzel, o kadar Süper'sin ki! Hiç değişme :)

yagmur-sayan

Sen son derece asi, uçlarda yaşayan ve aslında göstermek istemesen de çok duygusal bir kızsın. Küpelerin, piercinglerin ve dövmelerinle çoğu insanın yaklaşırken aslında biraz korktuğu bir insansın. Ama böyle alternatif ve sıradışı olmak senin çok hoşuna gidiyor, biliyoruz bunu. Çılgınsın sen resmen, hiçbir şeyden korkun çekincen yok senin. Ayrıca müzik senin resmen hayatın desek yanılmış olmayız asla. Kulaklıklarını taktığın zaman senden mutlusu, huzurlusu olmaz bu dünyada! ( haklısın müzik tutkunuyum)

irem-su-yaman

'' GOTİK '' Sen son derece asi, uçlarda yaşayan ve aslında göstermek istemesen de çok duygusal bir kızsın. Küpelerin, piercinglerin ve dövmelerinle çoğu insanın yaklaşırken aslında biraz korktuğu bir insansın. Ama böyle alternatif ve sıradışı olmak senin çok hoşuna gidiyor, biliyoruz bunu. Çılgınsın sen resmen, hiçbir şeyden korkun çekincen yok senin. Ayrıca müzik senin resmen hayatın desek yanılmış olmayız asla. Kulaklıklarını taktığın zaman senden mutlusu, huzurlusu olmaz bu dünyada!

sehernaz-guvendi

Sen son zamanların aranan kızısın! O kadar havalı, o kadar coolsun ki, anlat anlat bitmez. Etrafındaki insanlar tarafından takip ediliyorsun; yani tarzın olsun, hareket olsun, sana benzemeye çalışan bir sürü insan var inan bize. Sendeki bu kendinden emin, biraz da gizemli duruş sana o kadar çok yakışıyor ki ayrıca. Kısaca sen ortamların çekinilen ve özenilen havalı kızısın!

ezgi-uzunca

aynn

Görüş Bildir