Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşk Olsun 10 Nisan'da Gösterimde!

Anasayfa > Cafe

Yılın merakla beklenen romantik komedisi 10 Nisan'da sinemalarda

'Aşk Olsun' güçlü oyuncu kadrosu ve yepyeni aşk şarkıları ile 10 Nisan 2015'de sinemalarda

2015 Yılının en sevimli filmi Sinema Severlerle buluşmak için gün sayıyor... Üstelik hem komik hem de romantik..

Bu film aşka ve aşıklara çok iyi gelecek...

Filmde “Acaba Bizim de Aşk Doktoru’na ihtiyacımız var mı? “ sorusuna da yanıt arıyoruz. 

Baş rollerinde İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece ve Selen Seyven’in yer aldığı “Aşk Olsun “ filmi aşktan yana derdi olan herkese iyi gelecek…

Film vizyona dahi girmeden  “İrem Derici “ tarafından seslendirilen “Aşk Olsun” şarkısı ise internette tıklanma rekorları kırıyor.

Yönetmenliğini Neslihan Yıldız Alak ve Murat Serezli’nin yaptığı senaryosu Eşref Dinçer tarafından yazılmış olan “Aşk Olsun” sinema filminin yapımcılığını Film Bahçesi üstlendi.

Filmde; Aşk duygusunun insanın hayatını ne kadar alt üst edebilen bir duygu olduğunu ve İlker Aksum (Ozan) ‘ın ise aşk acısı içinde kıvranan kalplere bir aşk doktoru olarak nasıl şifa olmaya çalıştığını izleyeceğiz.  Ancak işinin ehli bu aşk doktoru bile aşkın insanların karşısına ne sürprizler çıkarabileceğini Sedef Avcı (Pınar) ile tanıştığında anlayacaktır. Ozan’ın profesyonelce başkalarına sattığı aşk taktikleri acaba  kendi aşk acısını dindirmeye yetecek midir,  keyifle izleyeceğiz.

Film boyunca bir dargın bir barışık yürütmeye çalıştıkları ilişkileri içinde Kenan Ece (Caner) ve Selen Seyven (Ceyda) karakterlerini ise izlerken kahkahalarınızı tutmayacaksınız. Çünkü her aşkta biraz kavga, heyecan, kibir, saflık ve biraz da intikam duygusu  vardır ve bu duygular bir araya geldiğinde eğlenceli dakikalar da peşinden gelir…

BU FİLMDE  MUTLAKA KENDİ HAYATINDAN BİRŞEYLER BULACAKSIN…

Kaynak: http://lifestyle.com.tr/?h41251/Yilin...

Aşk Olsun / Fragman

İrem Derici - Aşk Olsun

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?