Fazla Viagra Alınca Penisini Kaybetti!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Aşırı Doz Alınca Penisini Kaybetti!

Aşırı Doz Alınca Penisini Kaybetti!

Güney Kolombiya'da yaşayan bir adam, kız arkadaşını etkilemek için aşırı derecede cinsel gücü artırıcı hap aldıktan sonra penisini kaybetti. Aşırı doza maruz kalan adamın penisi kesilmek zorunda kaldı.

66 yaşında olan ve ismi açıklanmayan kişi, birkaç gün üst üste ereksiyon problemi yaşadığını ve daha sonra tıbbi bir çözüm aradığını belirtti. Penis büyütücü ilaç kullandıktan sonra kangrene benzer belirtiler başladı ve iltihaplanma ortaya çıktı.

Adamın tedavisini yapan sağlık çalışanları, hastanın tek çaresinin ampütasyon yani penisin kesilmesi olduğunu açıkladı. Olayın ardından gazetelere açıklama yapan uzmanlar, bu tür cinsel gücü artırıcı ilaçların doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması yönünde uyardı.

Hürriyet

Haberin Tamamı İçin:

Fazla Viagra Alınca Penisini Kaybetti

Kolombiya'nın Gigante kentinde tıp literatürüne geçebilecek ilginç bir olay yaşandı. Doktor kontrolü olmadan cinsel gücü artırıcı hap kullanan yaşlı bir adam, cinsel organında deformasyonlar oluşunca hastaneye başvurdu.

Kolombiya’nın La Nacion gazetsine konuşan bir doktor, 66 yaşında olan ve ismi açıklanmayan kişinin birkaç gün üst üste ereksiyon problemi yaşadıktan sonra cinsel gücü artırıcı hap aldığını, ancak sevgilisini etkilemek için tavsiye edilenden daha fazla doz kullandığını açıkladı.

Yaşlı adamın penisinde kangren ve iltihaplanma ortaya çıkması sonucu hastanın tedavisini yapan sağlık çalışanları, tek çarenin ampütasyon olduğuna karar vererek operasyonla penisi aldı.

Olayın ardından gazetelere açıklama yapan uzmanlar, bu tür cinsel gücü artırıcı ilaçların doktor tavsiyesi olmadan kullanılmaması yönünde uyardı.

Radikal

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

olay
Görüş Bildir