Görüş Bildir

Asansörde Tecavüze Kalkışan Sapık Tutuklandı

Anasayfa > Gündem

Esenyurt'ta, yabancı uyruklu A.A. (16), rezidansın asansöründe bir kadına tecavüz girişiminde bulundu, daha sonra da tekme atarak kaçtı. Asansörde, tecavüz girişimine maruz kalan kadının emniyetteki ifadeleri ortaya çıktı. Mağdur Kadın U.K. ifadelerinde, “Üzerimde bulunan çorabımı çıkarmaya çalıştı. Ben yardım çağırmak için bağırmaya çalışsam da ağzımı kapatarak bağırmamı engellemeye çalıştı' dedi. Öte yandan şüpheli A.A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gözaltına alınan şüpheli A.A.(16) ise, ekiplerce yapılan karakoldaki soruşturmasında 2020 yılında çocuğa istismar suçundan işleme gördüğü ve tecavüz girişiminde bulunduğu rezidansta ise bundan 3 yıl önce ikamet ettiği ortaya çıktı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli A.A. sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"Bağırmamı engellemeye çalıştı"

"Bağırmamı engellemeye çalıştı"

Tecavüz girişimden kurtulan Özbekistan uyruklu U.K.(35) isimli kadının emniyetteki ifadesinde, “Olay günü akşam arkadaşımın doğum günü için eve gittim. Hazırlanarak evden çıktım. Sabaha karşı 04.00 veya 04.30 gibi rezidansta bulunan ikametime geldim. Siteden içeriye girdiğimde etrafımda kimse yoktu. Ancak asansöre binerken, ismini bilmediğim bir kişi de benimle birlikte bindi. O sırada asansörle dairemin bulunduğu kata çıkmak için bekliyordum ve telefonumla oynuyordum. Daha sonra benimle birlikte asansörde birlikte olan, kişi saldırmaya başladı. Bu sırada bağırmamam için ağzımı kapattı. Ben kurtulmaya çalışırken beni yere düşürdü. Üzerimde bulunan çorabımı çıkarmaya çalıştı. Ben yardım çağırmak için bağırmaya çalışsam da ağzımı kapatarak bağırmamı engellemeye çalıştı. Ben orada tekmeler savurarak o kişiyi kendimden uzaklaştırmaya çalışsam da o kişi benim üzerime çıkarak beni etkisiz hale getirmeye çalıştı. O sırada aramızda itişmeler yaşandı ve bir anda asansörün kapısı açıldı. Burada o kişi üzerimden kalkarak kaçtı. Ben de sabah 10.00 sıralarında site yönetimine getirerek durumu anlatım ve kamera kayıtlarına bakılmasını istedim. Site yönetimin bu kişinin burada oturmadığını söyledikten sonra olayı polis ekiplerine Haber verdik' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
64
11
9
7
6
4
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ömer Kaya

Yol geçen hanına döndü memleket, olacağı bu... En az 20 sene vermeliler ki : "TÜRK KADINININ RAHATÇA YALNIZ DOLAŞABİLMESİ ÖZGÜRLÜĞÜ" için bir ders olsun ibre... Devamını Gör

ismail abi

var mı öyle bir hukuk bu ülkede. belki bi ihtimal yargılanır oda tutuksuz yargılanır.

Cem Gokdan

bu pislikleri idam etmek lazım

Furkan1903

ülkeye bak filistin uyruklu özbekistan uyrukluya tecavüz ediyor 250 bin dolar verip vatandaşlık alınabilen ülkede her şey olur zaten şaşırmamak lazım yol geç... Devamını Gör