Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi ile Grafiti Çizme Uygulaması

-

Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi ile Grafiti Çizme Uygulama

Arttırılmış Gerçeklik Teknolojisi ile Grafiti Çizme Uygulama

Stiktu, iOS ve Android tabanlı cihazlar için geliştirilmiş bir arttırılmış gerçeklik uygulaması. Stiktu, iOS ve Android tabanlı cihazlar için geliştirilmiş bir arttırılmış gerçeklik uygulaması. Uygulama sayesinde, kameranız ile çektiğiniz veya elinizde hazır bulunan her hangi bir görüntünün üzerine sanal grafiti yapabiliyorsunuz.

Örneğin bir fotoğraf çekiyorsunuz, sonrasında isteğiniz doğrultusunda görüntü üzerinde hareketli yazılar, çeşitli efektler ve görseller veya stickerlar ekleyebiliyorsunuz. Aşağıdaki görsel hazır bir görüntü üzerine işlenerek tasarlanmıştır.Oluşturduğunuz görseli Facebook ve Twitter’da paylaştığınız zaman diğer bir Stiktu kullanıcısının aynı görsel üzerinde ne gibi değişiklikler veya eklemeler yaptığını görebiliyorsunuz. Aynı zamanda grafiti çalışmanız için yapılan yorumları ve beğenileri de takip etmeniz mümkün.

Geçen yıl arttırılmış gerçeklik üzerine yoğunlaşan Layar firması tarafından Avrupa’da kullanıcı ile buluşan uygulama için ‘Remix The Real World’ sloganı kullanılıyor.

Siz de uygulamaya sahip olmak istiyorsanız, iOS tabanlı cihazlarınızdan burayı, Android cihazlarınızdan da burayı tıklatarak uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidFacebookTwitteriOSsokak sanatı
Görüş Bildir