Artık Astrolojiye İnanacaksınız! Burçların, Ünlülerin Açıklamaları ile Cümlelik Özetleri! 😂

2.4bPAYLAŞIM

Astroloji genel olarak herkes tarafından sevilse de, inanmayanı da bol olan bir mesele! Lakin gerçek hayatta öyle örnekleri var ki, bizi adeta burçlara tekrar tekrar inandırıyor. 😂

Bu ünlüler, yaptıkları açıklamalar ve skandal olaylarıyla ait oldukları burçların hakkını fazlasıyla verdiler. Hadi inceleyelim!

1. "Dünya starı olacağım, dedim. Uçacağım demedim." - Aleyna Tilki, Koç burcu

"Dünya starı olacağım" açıklamasını şimdiye kadar pek çok ünlü yaptı. Ama Aleyna Tilki kadar gerçekten inanarak ve hırsla söyleyeni çıkmadı şimdiye kadar.

Çünkü Aleyna Tilki adeta Koç burcunun ete kemiğe kavuşmuş hali. Hedefler, hırslar, kararlılık, "ben ben ben" diye bahsedilen o güçlü benlik duygusu! 😂 Her şeye rağmen de şirin ve eğlenceli tarzı ile Koç burcu çocuğu işte. Bir de kocaman hedeflerini "uçacağım demedim ya, dünya starı olacağım dedim, ne var bunda?!" diye basit görecek kadar cesaretli!

2. "Hahahaha kocam ayaklarımı öpüyor şu an!" - Demet Akalın, Boğa burcu

Yani Boğa burcunun sözlükteki tanımı için Demet Akalın'ın bir fotoğrafını koymak yeterli olurdu sanıyoruz. Pırlantalarından tutun, atarlı giderli şarkı sözlerine, sadakat dolu ilişkilerine kadar... Burçlara inanmayanlar, Demet Akalın'ın Boğa olması da mı tesadüf?!

Ha bir de açık sözlülüğüne değinmeden geçemeyeceğiz...

"Regliyim, Ziya. Çok mu merak ettin?!" diyebilecek kadar dümdüz bir Boğa! 😂

3. "Dışım Ricky Martin, içim Kadir İnanır." - Sinan Akçıl, İkizler burcu

Ya biz de istemiyoruz artık sürekli İkizler burcunu yermeyi ama görüyorsunuz ki durum bu! Kabak tadı veriyor sürekli İkizler dengesizliğinden bahsetmek fakat elden ne gelir?! Hakikat karşımızda!

Sinan Akçıl, bir İkizler burcu olarak hemen hemen her açıklamasında İkizler olmanın hakkını fazlasıyla verdi. 

Mesela, sevgilisi Otilla'dan ayrıldığını söyledikten sonra Otilla'nın durumu soran gazetecilere "Ne ayrılması?! Daha bir saat önce telefonda konuştuk!" demesi...

İşte bunlar hep İkizlerlik...

Onun suçu yok, a dostlar. İkizler burcunda doğmayı o seçmedi sonuçta! 😂

4. "Af çıksa bile dışarı çıkmayacağım" - Deniz Seki, Yengeç burcu

Kariyerinin zirvesinde, yetenekli, güzel, iyi kazanan bir ünlüyken; evli bir klarnetçiye aşık olup kendi hayatını kendi elleriyle mahveden bir insandan daha Yengeç kim olabilir ki?!

Her açıklaması, her şarkısı, her skandalı Yengeçlikten! 😂

5. "Hiçbir kusurum yok, çok güzelim, mükemmelim." - Bade İşçil, Aslan burcu

Bade İşçil bildiğiniz gibi neredeyse 16 yaşından beri kameralar önünde. Pek çok tuhaf habere konu oldu ama en Aslan burcu olduğunu belli eden açıklaması bir röportaj sırasında ağzından çıkmıştı.

"Bedeninde değiştirmek istediğin bir yer var mı? Estetik düşünür müsün?" diye soran muhabire, bir Aslan burcunun kendisini nasıl da sevebileceğine dair dersi bu cümleyle verdi.

"Çok güzelim!" 

E haklı aslında! 😂

6. "Birileri masa başında oyunlar hazırlar, birileri günlerini boş ve şımarıkça geçirirken..." - Gamze Özçelik, Başak burcu

Tüm güzelliği ve şöhreti ile çok iyi paralar kazanmaya ve zevk-i sefa içinde yaşamaya devam edebilirdi. Ama o sonuçta bir Başak burcuydu ve bu dünyaya hizmet etmeye, çile doldurmaya geldiğini içten içe hissediyordu. Kalktı bir yardım derneği kurdu, fakir ülkelere ve bizim ülkemizin her köşesine gitti. Dine döndü. E tabi bir Başak burcu olarak, bunları yaparken de "şımarıklara" bol bol laf sokmayı ihmal etmedi! 😂

Bakın, işte bu Başak olmaktır. Onlar olmasa napardık bilmiyoruz.

7. "Zeytin ağaçlarına kıymayın!" - Tarkan, Terazi burcu

Kıymaz mısınız lütfen?! Terazi için adalet meraklısı, duyarlı, hassas derler ya hani... Tarkan'ın da bir Terazi olarak şimdiye kadar duyarlı yaklaşmadığı konu resmen olmadı. Hasankeyf'ten tutun, kadına karşı şiddete, zeytin ağaçlarına, yardım konserlerine kadar... Terazi'nin her iyi tarafının sembolü Tarkan!

8. "Allah aşkına yapmayın, çekmeyin. Sizin yüzünüzden seks yapamıyorum." - Teoman, Akrep burcu

Kendisinin en Akrep açıklamalarını sıralayalım hatta:

 • "Çoğunlukla seks ve ölümü düşünüyorum."

 • "Seks isteği, şefkat ihtiyacı gibi nedenlerle boşu boşuna çabalıyoruz. Yalama oluyorsun."

 • "Huzursuzluk, amaçsızlık, dünyanın gidişatına karşı korku, can sıkıntısı, yalnızlık var. Gelecekten ödüm patlıyor. Dünyanın hali pek iç açıcı değil."

Daha fazla sözümüz yok sayın yargıç. İşte Akrep burcunun tek bir insanın ağzından özeti. Bu da mı tesadüf?! 😂

9. "Arkadaşlar, bir saat Twitter'da olamayacağım; haciz geldi de!" - Haluk Levent, Yay burcu

O zaten bizim biriciğimiz! 

Kendisiyle dahi dalga geçmesi, sonsuz neşesi, mütevazılığı, herkesin yardımına koşuşturması; eh birazcık da iş bilmezliği! 😂

Yani bakın, hepsi tesadüf olsa bile... Bu da mı gol değil?!

10. "Yediği kabı pisleyen şerefsiz adam! Git kendini as!" - Seda Sayan, Oğlak burcu

Erol Köse'yi önce laflarıyla, ardından da denk geldiği bir davette çantasıyla dövmesi sebebiyle Oğlak burcunun bayrak taşıyanı ilan ediyoruz onu. Bakın Oğlak olmak nedir, Seda Sayan'ın sözlerinden öğrenelim:

 • "Dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, evladını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. Ne yaptınız ulan siz? Ne yaptınız! Nerde ne yaptın! pis! "

 • Aşk konusunda başarısızım, flört etmiyorum direkt evleniyorum."

11. "Hırsız olmayın, ahlaksız olmayın." - Aysel Gürel, Kova burcu

Ah biricik Aysel Gürel'imiz, öyle şahsına münhasır bir insandı ki... Kova burcu olarak deliydi işte azıcık! 

 • "Tüm kadınlara; bilsinler ki ben 80 yaşıma kadar çalıştım ve dimdik ayaktayım. Çalışmak ve ayakta kalmak güç ama ben başardım, tüm kadınlar da başarabilir."

 • "Aşk, öğretilmiş çok güzel bir yalan."

 • "Ben Türk kadınının bilinçaltıyım!"

 • "Bıyıklı, bıyıksız, bütün erkekleri seviyorum."

Bir Kova burcu olarak sosyal statülere asla takılmazdı ve çok da mütevazıydı. Böylesine "marjinal" bir sanatçının mezarını, mahallenin çöp toplama işçileri neden ziyaret etmişti dersiniz?

"İnsan ayırmayan, çok ince bir insandı. Ara sıra onu çöp arabasıyla gezdirmemizi isterdi" diye açıklama dahi yaptılar. Çünkü Kova burcu Aysel Gürel!

12. “Amacım zamanı satın almak. Mülk edinmek gibi bir derdim yok. Sevmiyorum işte.” - Nejat İşler, Balık burcu

Bakın, daha fazla açıklamaya gerek yok. Görüyorsunuz. Balık burcu dediğiniz şey aşağı yukarı şu manzara işte! Sonra "Balıkları abartıyorsunuz, o kadar da duygusal değiliz!!!" falan diyorsunuz ama adam ayrılık acısıyla ciğerlerini çürütüp hastaneye yattı, ölümlerden döndü be! 😂

Bakın bunlar hep Balık olmaktır...

 • "Soğukta, gayet konforlu bir arabanın içinde, güvende ve sevdiğine giderken, yolun kenarında, kucağında bebeğiyle dilenen birini görüp, kafanı çevirip hayatına devam edebilir misin? Ben edemem..."

 • "Mutluluk, mutsuz olmaya alışma halidir..."

 • "Aynı anda bin tane kadın sevebilirim."

İşte böyle arkadaşlar... Hala astrolojiye yalan diyebilecek misiniz?! 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
merve-kalkan7

Aşık oldugum akrep burcu eski sevgilimle aramızda geçen şu efsane diyalogumzu aklıma getirdi bidee!😂 -''Kızım sana aşığım cok guzelsin,seksisin.. sen her konuda yeterlisin ama bnm DNA' ma orospuluk yazılmış sanki hakim olamıyorum evden çıkmasam mı..!!! '' 😂😂😂🤣🤣 +Ben:Ben de içgüdülerimi kasmayı sevmem de en fazla bakışma,flörtsel sohbet felan yani.. anlıyorum,anlayışlı olak o zmn birbirimize😉😂 -Hay ben o bakıştıklarının da... ben görmeyeyim o zmn!😠 +Ben de görmeyeyim o zmn!😂😉😂😂

buket-gundogmus

Çok şükür Kova burcuyum :) Ayselimmmmm

walter-sullivan

Nejat İşler 👊

medine-metin

terazi olmaktan fazlasıyla MEMNUNUM

brkyvz

Yalnız Demet Akalın mevzusu burçla ilgisi yok tamamen görgüsüzlükten kaynaklanan bi sorun ve maalesef ki tedavisi mümkün değil.

Görüş Bildir