Arkadaş Nasıl Olsun? İşte Bunlar Gibi Olsun: Dizi ve Filmlerde Gördüğümüz 13 Sağlam Dostluk

5PAYLAŞIM

Hangimiz istemeyiz ki böyle dostlarımız olsun! 😍

1. Sherlock Holmes ve Doktor John Watson - Sherlock

Birbirine bu kadar zıt olan bu iki karakterin birbiri ile dostlukları çok şahaneydi! Karşılaşmaları da kendileri gibi farklı olmuştu ama Watson sabırlı hali ile bu arkadaşlığı dengelemeyi başarmıştı.

2. Mike Ross ve Harvey Specter - Suits

Bir dahi ile zengin ve yakışıklı iki kişinin bu kadar yakın olması nasıl mümkün olabilir? İşte Suits'de tam olarak bu oluyordu. Zaten hukuk ikisinin ortak noktası olunca, bu ikili bir yerden sonra birbirlerini gerçekten iyi tamamlamaya başladı!

3. Ted, Lily, Marshall, Robin ve Barney - How I Met Your Mother

How I Met Your Mother'ı oluşturan bu ekip bizi hiç bitmeyen dostlukları ile tam 9 sezon ekran başına kitlemişti. Aralarındaki çetrefilli aşk ilişkileri bile bu dostluğa ayrı bir boyut kazandırıyordu. Bizim de keşke böyle yanlış yaptığımızda bizi uyaracak, keyifli ve sağlam arkadaşlıklarımız olsa!

4. Carrie, Samantha, Charlotte ve Miranda - Sex and The City

Her biri birbirinden farklı kariyere sahip olan bu grubun tüm üyelerinin hayatta ve New York'tan beklentileri de çok farklıydı ama arkadaşlıkları çok iyiydi! Ama hepsini birbirine bağlayan en önemli şey her birinin gerçek aşkı aramasıydı.

Şöyle hepimizin aşkı aradığı, birbirine bağlı bir dostluk çok mu!

5. Blair ve Serena - Gossip Girl

Her ne kadar aralarında yaşanmayan şey kalmasa bu onların olayı diyip hep ikisini de ayrı sevdik. Bazen Blair'ın tarafını tuttuk bazen de Serena'dan yanaydık ama günün sonunda onlar birbirlerini affedip, sarıldıklarında bizim de bu arkadaşlığa olan inancımız tazeleniyordu.

6. Bree, Gabrielle, Susan ve Lynette - Umutsuz Ev Kadınları

Bu dört yakın arkadaşın yaşadıklarını izlemeye başladığımızda zaten onların bu sağlam ve gerek dostlukları ile bir bağ kurmuştuk ama onları tanıdıkça hepimiz böyle bir arkadaşlığın hayalini kurmaya başladık. Gerçekten zor zamanlarda hiç düşünmeden birbirinin yanında olan bu grup harikaydı!

7. Fiona ve V - Shameless

Yokluğun, o kadar derdin içinde birbirine her daim destek olan ve birbirlerini hiçbir şekilde yargılamayan bu iki arkadaş listenin en tatlılarından olabilir. Umursamaz tavırları ve ailecek kaynaşmaları birleşince bu ikili tüm Amerika'yı tek başlarına alt edebilirler.

8. Rachel, Monica ve Phoebe - Friends

Ekibin geri kalanı da çok iyi dost fakat bu üçlünün yeri ayrı. Bu kendine has kız arkadaş grubu bize dünyada gerçek arkadaşlıkların olduğunu hatırlatıyor adeta. Bu ülü o hep hayalini kurduğumuz arkadaşlığı yaşadılar.

9. Phil, Stu, Alan ve Doug - Hangover

Bu dörtlünün yolları kesiştikten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Hep birlikte çıldırdılar, unuttular ve zaman zaman da üzüldüler ama aralarındaki bağı da hiç koparmadılar.

10. Dominic ve Brian - Hızlı ve Öfkeli

Aralarındaki ilişki o kadar karışıktı ki bazen bu sefer kesin düşman oldular diyorduk bazen de bu sağlam dostluğu hiçbir şeyin bozamayacağını düşünüyorduk. Ama haklı çıktık bu ikilinin arasında öyle kuvvetli bir bağ vardı ki, ilişkileri sapasağlam kaldı.

11. Raoul Duke ve Dr. Gonzo -Vegas'ta Korku ve Nefret

Bu ikili listenin en garip ve korkunç ikilisi olabilir. Birbirlerine olan uyumları ve aralarındaki ilişki gerçekten hayret verici. Ee bir de unutmayalım gerçekten çok iyi yol arkadaşı bunlar!

12. Frodo Baggins ve Samwise Gamgee - Yüzüklerin Efendisi

Frodo ve Sam, Yüzüklerin Efendisi'nin en iyi ve sağlam dostluğuna sahip ikiliydi.  Onlar gerçekten kardeş hatta kardeşten öteydi. Her zaman birbirlerinin arkasını koruyan bi ikili gibi sağlam bir arkadaşlığımız olsa keşke.

13. Han Solo ve Chewbacca - Star Wars

Galaksinin en iyi ikilisi ile tanışın! Birbirini kollayan ve birbirinden he ranlamda farklı olan bu ikili listenin en iyi dostluklarından birine sahip.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fleabag

kusura bakmayın da ben Ted e arkadaş demem. grubun başına ne geldiyse onun yüzünden geldi

gece_feneri

Sherlock-john ve fiona-veronica ikilileri ölümüne kapışır.

gzm-ynklr

Güzel diziler.

Gizli Kullanıcı

brian ve dominic değil brian ve roman olmalı. keşke roman gibi arkadaşım olsaydı. ayrıca prison breakten sucre ve michael de verilmeliydi kesinlikle.

berkayyer

golden trio..

Görüş Bildir