Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Arjantin'de Bir Sanatçının Yarattığı, Gülümseten ''Kitle Eğitim Silahı''

Anasayfa > Gündem

Buenos Aires'te enteresan bir sanatçı olan Raul Lemesoff, geçtiğimiz günlerde garip tank yapısında bir araç yarattı. ''Kitle Eğitim Silahı'' (Arma de Instruccion Masiva). Amacı ise cehaletle savaşıp bilgiyi yaymak istemesi. Lemesoff, 1979 Ford Falcon'u görünüşte bir tank olabilecek bir yapıya dönüştürmüş. Tankın, tepe kısmı, çalışmayan bir topu ve hem içeride hem de dışarıda olmak üzere toplam 900 kitaplık yeri bulunmakta. Daha fazlası için koyduğumuz vidyoda, sanatçı Buenos Aires sokaklarında araçla dolaşıp genç, yaşlı herkese kitap dağıtmakta. İstediği tek şey ise, onlara verdiği şeylerin okunması. ''Görevim çok tehlikeli, insanlara çok eğlenceli ve komik bir şekilde saldırıyorum.'' diye de espri yapmayı unutmamış.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/free-book-t...

1.

1.

2.

2.

3.

3.

4.

4.

5.

5.

6.

6.

7.

7.

8.

8.

9.

9.

10. Daha fazlası için:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
hiseme

Burda olsa zabıta bağlardı aracını :D

Barış Akyol

katılıyorum terörle mucadele ekibi bağlardı tankı türk tankı altayı falan çağrırlardı ateş falan ederlerdi...

Entropy

evet tamda baslıktakı gıbı olmus cahıl kıtlelerı yok etmek ıcın boyle bı sılah lazım can yakmadan kan dokmeden ne guzel her yer bu kıtle ımha sılahlarında ol... Devamını Gör

TürkMavisi

Bizim buralarda o kitapları sobaya atarlar, ooohhh bedava yakacak diyip :D