Arınç: 'Grevleri Lütfen Sona Erdirin'

 > -

Arınç: 'Grevleri Lütfen Sona Erdirin'

Arınç: 'Grevleri Lütfen Sona Erdirin'

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, cezaevlerinde açlık grevi yapanların dayandıkları konuların kendi konumlarıyla ilgili olmadığını, siyasi taleplerde bulunduklarını belirterek, "Bu üç talebin de karşılığı açlık grevi değildir. Bu grevi sürdürme niyetinde olan içerideki yurttaşlarımıza seslenmek istiyorum. Bu grevleri lütfen sona erdirin. Eşleriniz, aileleriniz, sizi sevenler var. Büt...

Haberin Tamamı İçin:

Lütfen Açlık Grevlerini Sona Erdirin

Bülent Arınç cezaevinde açlık grevi yapan tutuklu ve hükümlülere çağrı yaptı

Cezaevlerinde açlık grevi yapanların dayandıkları konuların kendi konumlarıyla ilgili olmadığını, siyasi taleplerde bulunduklarını belirten Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç , "Türkiye açlık grevlerinin bitirilmesini bekliyor. Lütfen açlık grevlerini bugün sona erdirin" dedi.

Hükümet Sözcüsü ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç cezaevinde açlık grevi yapan tutuklu ve hükümlülerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Cezaevlerinde açlık grevi yapanların dayandıkları konuların kendi konumlarıyla ilgili olmadığını, siyasi taleplerde bulunduklarını belirten Arınç, "Lütfen açlık grevlerini sona erdirin. Türkiye açlık grevlerinin bitirilmesini bekliyor. Eşleriniz, aileleriniz, sizi sevenler var. Bütün bir Türkiye sizin bu grevleri bir an önce sonlandırmanızı istiyor. Bize ulaşan taleplerde hükümetimiz gerekeni yapar. Türkiye’de her haklı talebi değerlendirecek parlamento vardır" diye konuştu.

T24

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Açlık greviBaşbakanBaşbakan YardımcısıBülent Arınç
Görüş Bildir