Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Arda Turan Dünyaya Seslendi: 'Gereğini Yapın ve Ayağa Kalkın'

Anasayfa > Gündem

Barcelona'da forma giyen Milli futbolcumuz Arda Turan, Instagram hesabından sitem dolu bir mesaj yayınladı. Arda tüm dünyaya seslenerek 'Şimdi bizim acılarımızı paylaşma zamanı' dedi.

İşte Arda Turan’ın mesajı:

Şimdi bizim acılarımızı paylaşma zamanı. Bütün dünyaya sesleniyorum. Bu sadece bizim problemimiz değil; senin, benim, hepimizin. Teröre karşı tek vücut olma zamanı. Biz bu dünya üzerinde toprağa düşen her can için gözyaşı döktük.

Acılar sizin coğrafyanızı sardığı zaman sizlerle beraber üzüldük. Şimdi o övündüğünüz medeniyetin gereğini yapın ve ayağa kalkın. Çünkü insanın değerini belirleyen, yaşadığı coğrafya değildir. Biz sizin acılarınızda elimizi uzattık, beraber ağladık. Şimdi benim ülkemde hiç bilmediğiniz evlerde; anneler, babalar, kardeşler, eşler ağlıyor. Tepkinizi şimdi gösterin.

Ben Türkiye Cumhuriyeti’ni temsil eden bir sporcu olarak bekliyorum bunu. Hepimiz bekliyoruz. Çünkü bu; sadece bizim acımız değil. Terör sadece bizim terörümüz değil.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
738
43
13
8
7
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
infoguner

Tamam Arda'cım hemen ayağa kalkıyoruz, emretmen yeter..Ama maçan yetiyorsa vatandaşı olduğun ülkede devleti yönetenleri de kınayıp istifaya çağırabilir misin... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Mevzu istifa etmeleri değil adam orada gerçekleri görüp yiyorsa hesap sorar demek istemiş ama nerde adamlarla güle güle ağız ağıza hiç hesap sorarmı.

Pasif Kullanıcı

türkiyedeki kankası ölüm arkasına tv8 de reyting rekoru kırıyor, ülke teröre boğulmuş kendi akp ortak sermayeli şirketlerin reklamlarında oynuyor, ne oldu ha... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Arda efendi dünya demezmi sana ulan sen önce kendi halkını ayağa kaldır diye ?