Arap Ülkelerinde Engin Akyürek Hayranlığı!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Arap Ülkelerinde Engin Akyürek Hayranlığı!

Arap Ülkelerinde Engin Akyürek Hayranlığı!

Araplar'ın Engin Akyürek sevgisi!

Bundan 6 ay önce Engin Akyürek "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde canlandırdığı Kerim Ilgaz karakteri ile tanınıp seviliyordu...

Yurt dışında da her geçen gün büyüyen büyük bir hayran kitlesi vardı.

Fan sayfalarında ne zaman daha önce rol aldığı dizisi "Bir Bulut Olsam" dizisinde canlandırdığı karakter Mustafa Bulut resimleri paylaşsılsa, hiç beğeni almıyor, hatta "bu resimleri görmek istemiyoruz" şeklinde tepkiler alınıyordu.

Ama Engin Akyürek Universal Fan Clup, Mustafa Bulut karakterini özellikle seven Türk üyelerinin desteği ve merak eden yabancı üyelerinin yoğun talebi ile "Bir Bulut Olsam" dizisinin İngilizce çevirilerini yaparak, her hafta perşembe günlerini "Mustafa Bulut Günü" adı altında kutlamaya ve hazırladıkları İngilizce alt yazılı bölümleri, Mustafa Bulut resimleri ile sayfalarında paylaşmaya başladı.

Her geçen gün "Bir Bulut Olsam dizisi" ve "Mustafa Bulut" hayranları arttı ve çığ gibi büyüdü. Engin Akyürek canlandırdığı Mustafa Bulut karakteri ile yabancı hayranlar arasında adeta bir fenomen oldu. Bunun üzerine Arap Kanalları "Bir Bulut Olsam" dizisini de keşfederek Arapça dublajlı olarak yayınlamaya başladılar.

Dizi ilk önce Irak aksanı ile yayınlandı.Ancak Arap dünyasında bu aksanla yayınlanan bölümler net anlaşılamayınca şimdi Suriye Aksanı ile yayınlanmaya başlanacak.

Artık Arap dünyası ve tüm yabancı hayranları için Engin Akyürek sadece uzun saçlı yakışıklı Kerim Ilgaz değil, o hayat verdiği kült karakter Mustafa Bulut ile gerektiğinde kısa saçlı ve bıyıklı hali ile de insanları etkisi altına alan gerçek bir aktör olarak beğenilip seviliyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

IrakSuriyedizi
Görüş Bildir