Görüş Bildir

Aralık Ayında Burçları Neler Bekliyor? 3 Aralık Günlük Burç Yorumları...

Anasayfa > Güncel

Astroloji ve astronomik hareketlerin kişinin ruh hali üzerindeki etkisine inananlar, günlük, haftalık ve aylık burç yorumları hakkında araştırma yapıyor. Burcunu yeni günde, haftada ve ayda nelerin beklediğini merak edenler, bugün burcum ne diyor sorusunun yanıtını arıyor. Astrolojiye meraklı vatandaşlar, yeni günün ilk saatlerinde günlük burçları araştırıyor. Yeni günde burçları nelerin beklediğini merak edenler, 3 Aralık günlük burç yorumları’ aramasını yapıyor. Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol Koç burcuBoğa burcuİkizler burcuYengeç burcuAslan burcuBaşak burcuTerazi burcuAkrep burcuYay burcuOğlak burcuKova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumlarını paylaştı.Peki, burcum bugün ne diyor? İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçları için günlük burç yorumları

Yeni günde internette en çok aratılan konulardan biri de kuşkusuz günlük burç yorumları. Sabah güne burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen astroloji meraklıları, 3 Aralık aşk, sağlık, para ve kariyer gibi konularda günlük burç yorumlarını öğrenmek istiyor. İşte detaylar…

Kaynak: Posta

3 Aralık Günlük Burç Yorumları

3 Aralık Günlük Burç Yorumları

KOÇ: Kendinizi farklı hissediyorsunuz. İçinizde özgürlük duyguları var. Ayaklarınız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak istiyor. Kendinizi bir yerlere ait gibi hissetmemek sizin hatanız. Ruhunuzda fırtınalar esiyor.

BOĞA: Otoritenizin sarsılmasına tahammülünüz yok. Eskiye ve ailenize bağlılığınız tartışılmaz. Duygularınızı ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz.

İKİZLER: Güneş, karşıt burcunuzda ilerliyor. Aşk yaşıyorsunuz ama içinizde nedenini bilmediğiniz bir boşluk var. Kısa vadeli ilişkilerde aradığınız tatmini bulamıyorsunuz. Maddi sıkıntılar kafanızı kurcalayabilir.

YENGEÇ: İlişkiye kararlı yaklaşıyorsunuz. Özgürlüğünüzü özleseniz de bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek isteklerinizi içinizde saklıyorsunuz.

ASLAN: Yaşlı kişilerin yardımına koşabilirsiniz. Siz derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen, fazla sorumluluk aldığınız zaman her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Özellikle duygusal sorunlarınızı fazla kafanıza takıyorsunuz.

BAŞAK: Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi halletmek istiyorsunuz. Farklı bir yapınız var ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

TERAZİ: Para kazanmayı seviyorsunuz. Gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz. Bunları yaparken, bazı şeyleri gizleyeceksiniz. Gücünüzü ispat etmek için başlattığınız mücadeleden zevk alıyorsunuz.

AKREP: Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Maddi konularda gizli hesaplarınız olabilir. Yatırımda kimseye güvenmiyor ve işi takip etmekten hoşlanıyorsunuz.

YAY: Özgürlükte sınır tanımıyorsunuz. Karşı tarafı hızlı algıladığınız için çevrenizin duygusal konuları yeniden anlatmasına gerek yok. Onların gizlediği olayları çabuk çözmeniz huzursuzluğa neden olabiliyor.

OĞLAK: Bilinçaltınızın baskısından uzaklaşın. Sezgileriniz yüksek. Koşullarınızı yapılandırmak isteyebilirsiniz fakat, kısa vade çözümler yerine uzun süreçleri tercih ediyorsunuz. Gizemli davranmaktan vazgeçmelisiniz.

KOVA: Para kazanmakta kişisel çabanızın önemi büyük. Ani gelişen şartlara karşı fırsatçı davranmak istemiyorsunuz. Arkadaşlarınızın size getireceği teklifi düşünmeden kabul etmeyin. Güvene ihtiyacınız var.

BALIK: Maddi konularda genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak kısa sürede isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Değişimlere hazır olmalısınız.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?