Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ara Güler'in Objektifinden Kılıçdaroğlu

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Ara Güler'in objektifinden Kılıçdaroğlu

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Yeşilköy'de 'Nar Taneleri" oyununda karşılaştığı Ara Güler'den kendisinin fotoğrafını çekmesini istedi. Bu teklife Ara Güler'in olumlu yanıt vermesiyle de fotoğraf çekimi gerçekleşti. Ancak o çekime dair fotoğraflar hiç yayımlanmadı.

ARA GÜLER'İN OBJEKTİFİNDEN KEMAL KILIÇDAROĞLU
Geçtiğimiz yıl gerçekleşen çekime katılan Ahmet Hakan bugün o çekime dair fotoğraflar yayımladı ve o fotoğrafların hikayesini anlattı. İşte Ara Güler'in üç saat süren fotoğraf çekimi sonrası ortaya çıkan çok özel 6 kare.

Kaynak: http://www.ensonhaber.com/galeri/ara-gul...

Küçük fotoğrafı Ara Güler’in iki asistanından biri çekti. Ben, “Poz vermiyormuşuz gibi çek kanka” desem de sonuçta üçümüz de poz veriyormuşuz gibi çıkmışız. Neyse… Hayırlısı…

Florya’da kullanılmayan balıkçı kahvesinin tozlu bölümlerinden biri… Ara Güler, Kemal Bey’e “Abi şöyle otur” diyerek yer tarif etti. Bu ilk pozlardan biriydi ve Kılıçdaroğlu poz vermenin mahcubiyetini üzerinden atamamıştı.

Çekimin sonlarına doğru… Kemal Bey biraz rahatlamış. Ara Güler’le frekans uyumunun zirvede olduğu anlar… Eh sonuç da gördüğünüz gibi gayet iyi… Kemal Bey hiç olmadığı kadar havalı.

Ara Güler’in ne yapmaya çalıştığını anlayamamıştık… Kemal Bey’i ilgisiz bir yere oturtuyor, kendisi balıkçı barınağının içine giriyordu… Meğer ‘ağların arasından Kemal Kılıçdaroğlu’ fotoğrafı için çaba gösteriyormuş… Kemal Bey’in ‘mütevekkil balıkçı duruşu’ ile tamamladığı bu fotoğraf, benim favorim.

Arkadaki yazılar belirginleşince bu fotoğrafın anlamı da ortaya çıkıyor… Ara Güler arkadaki ‘Dikkat’ yazılarına odaklanarak çekti bu fotoğrafı…

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Başlıklar

Ahmet HakanCumhuriyet Halk PartisiİstanbulKemal Kılıçdaroğlu
Görüş Bildir