Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Apple Watch Türkiye’ye Ne Zaman Geliyor?

Anasayfa > Gündem

Apple, 2015 mali yılının ikinci çeyreğine ait finansal raporu haricinde Apple Watch’un ikinci parti ülkelerde ne zaman satışa sunulacağını açıkladı. Apple Watch’a olan talebin mevcut tedarikten fazla olduğunu belirten Apple’ın CEO’su Tim Cook, tedariği iyileştirmek için çok çalıştıklarını ifade etti.

Pek çok müşterinin Apple Watch siparişlerinin teslimat tarihinin güncellendiğini ve uzun teslimat tarihlerinin geriye çekildiğini söyleyen Cook, Apple Watch’un yeni bir ürün olduğunu ve talebin karşılanmasının biraz zaman alacağını dile getirdi. Cook,  şu an için 9 ülkede satışta olan Apple Watch’u haziran sonlarına doğru diğer ülkelerde de satışa sunmayı umduklarını belirtti. 

Cook’un sözlerine bakılırsa Apple Watch, haziran ayının sonlarına doğru ikinci dalga kapsamında Türkiye’de de satışa sunulacak. Kısa bir süre önce İtalyan internet sitesi iSpazio, Apple Watch’un 8 Mayıs’ta İtalya’da ön siparişle satışa sunulacağını iddia etmişti. Kaynakların aktardığı bilgide Apple Watch ile ilgili reklam malzemelerinin ve masaların İtalya’daki Apple Store’lara gönderilmeye başlandığı ifade edilmişti. 7 Mayıs’ta Apple Watch masalarının hazır olacağı 8 Mayıs tarihinde ise İtalya’daki kullanıcıların Apple Watch’u ön siparişle satın alabileceği dedikodusu gündeme gelmişti.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?