Apple TV Türkiye'de

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Apple Tv Türkiye'de

Apple Tv Türkiye'de

Apple TV Bilkom tarafından Türkiye'de hizmete açıldı. İndirilebilir online film arşivi oluşturmanın en kolay yolunu sunan Apple TV diğer Apple cihazlarındaki gibi iTunes üzerinden müzik ve film satınalma işlemini saniyeler içinde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Apple TV ile iTunes üzerinden arzu ettiğiniz her şeyi izleyebilirken, Apple’ın AirPlay özelliği sayesinde iPhone , iPad ve iPod Touch ’ınızdan da yayın yapabileceksiniz. Evde TV izleme alışkanlıklarını tamamen değiştirecek Apple TV; Bilkom Güvencesiyle yetkili Apple satış noktalarında ve teknomarketlerde Ocak ayında raflarda olacak.

Uzun zamandır beklenen ve geçtiğimiz ay yerli - yabancı içeriklerle Türkiye’de de yayına başlayan iTunes Store üzerinden bağlanacağınız Apple TV ile 1080p çözünürlüğünde pek çok filmi, video klibi, canlı spor müsabakalarını, haberleri, en sevdiğiniz oyunları, fotoğraf slayt gösterilerini; kısacası izlemek istediğiniz her şeyi geniş ekran televizyonunuzda kablosuz olarak oynatabileceksiniz.

Apple iCloud teknolojisinden destek alan Apple TV bir gece lambasından daha az enerji tüketiyor. Apple ID kimliğiyle iCloud kullanan tüm Apple kullanıcıları, iCloud’a Apple TV üzerinden de erişebiliyorlar. Bu özellik ile iCloud’da saklanan tüm fotoğrafları Apple TV üzerinden ekrana yansıtmak mümkün oluyor.

Kolay bir arayüze sahip Apple TV için Bilkom dijitalyasamkocu.com internet sitesi üzerinden kullanım ile ilgili yardımcı içerikler sunuyor.

Apple TV'nin Bilkom tarafından tavsiye edilen satış fiyatı taksitli olarak KDV dahil 313 TL; peşin olarak KDV dahil 294 TL.

Haberin Tamamı İçin:

Apple Tv Bilkom Güvencesiyle Türkiye'de

Apple Tv Bilkom Güvencesiyle Türkiye'de

Aralık ayında iTunes’un Türkiye pazarına açılmasıyla birlikte merakla beklenen Apple TV, Bilkom distribütörlüğünde Türkiye pazarına giriyor.

İndirilebilir online film arşivi oluşturmanın en kolay yolunu sunan Apple TV, diğer Apple cihazlarındaki gibi iTunes üzerinden müzik ve film satın alma işlemini saniyeler içinde gerçekleştireceğiniz bir imkan sunuyor. Apple TV ile iTunes üzerinden arzu ettiğiniz her şeyi izleyebilirken, Apple’ın AirPlay özelliği sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch’ınızdan da yayın yapabileceksiniz. Evde TV izleme alışkanlıklarını tamamen değiştirecek Apple TV, Bilkom Güvencesiyle yetkili Apple satış noktalarında ve tekno marketlerde Ocak 2013 itibariyle raflarda olacak.

MİNİCİK BİR KUTUDA; DEV ARŞİV, SINIRSIZ EĞLENCE

Uzun zamandır beklenen ve geçtiğimiz ay yerli – yabancı içeriklerle Türkiye’de de yayına başlayan iTunes Store üzerinden bağlanacağınız Apple TV ile 1080p çözünürlüğünde pek çok filmi, video klibi, canlı spor müsabakalarını, haberleri, en sevdiğiniz oyunları, fotoğraf slayt gösterilerini; kısacası izlemek istediğiniz her şeyi geniş ekran televizyonunuzda kablosuz olarak oynatabileceksiniz. Yalnızca tek bir tıkla artık iTunes’daki tüm HD filmleri, Internet üzerinden HD TV’nizde izleyebilirken, dilerseniz AirPlay sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch’ınızdan yayın yapabileceksiniz.

...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AppleiPhonemüzik
Görüş Bildir