Apple Türkiye İçin Geri Sayım

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Apple Türkiye İçin Geri Sayım

Apple Türkiye İçin Geri Sayım

Apple hayranları bu habere oldukça sevinecektir. Çünkü Apple, Türkiye operasyonu için iş ilanları vermeye başladı bile. Firmanın özellikle aradığı vasıflar dikkat çekiciydi.

Webrazzi 'nin ortaya çıkardığı habere göre yine de jobs.apple.com adresine gittiğinizde, Apple 'ın Türkiye için birkaç kişiyi işe almayı planladığını gösterdi.

İş ilanlarının verildiği iş türleri de oldukça önemli. AppleCare Kıdemli Hesap Uzmanı, Prosumer Kıdemli Hesap Uzmanı, Sistem Mühendisi ve Finansal Analist olarak çalışabilecek kalifiye insanlar aranıyor.

Bu durum direkt olarak Apple'ın Türkiye pazarına girmeye hazırlandığı şeklinde yorumlanırken, firmadan gelecek resmi açıklamyı merakla beklediğimizi söyleyebiliriz.

:: Sizce Apple, Türkiye pazarına girmeye hazırlanıyor olabilir mi?

Haberin Tamamı İçin:

Apple Kariyer İlanlarına İlk Kez İstanbul'u Dahil Etti

Apple Kariyer İlanlarına İlk Kez İstanbul'u Dahil Etti

Yakın zamanda Türkiye operasyonuna başlamasını beklediğimiz Apple, Türkiye projeleri için çalışmalarına start verdi.Bir süredir takip ettiğimiz iTunes'un Türkiye pazarına açılacağı haberleri de böylece gerçeklik kazanmaya başladı.

Bugün jobs.apple.com adresinde yer alan 4 kariyer ilanında firma İstanbul'da görev alacak çalışanlar aradığını belirtiyor. Yayınlanan iş ilanlarında, AppleCare Kıdemli Hesap Uzmanı, Prosumer Kıdemli Hesap Uzmanı, Sistem Mühendisi ve Finansal Analist pozisyonları için detaylar yer alıyor.

Yıllardır Türkiye'deki ilk ofisini açmasını beklediğimiz Apple, bugüne kadar konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmamıştı.Fakat bu son olay Apple'ın yakın zamanda Türkiye çalışmalarına başlayacağını gösteriyor. Bu olayın gerçekleşmesi istihdam, yatırım gibi bir çok konuda ülkemize katkı sağlayacaktır.

Konuyla ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Appleİstanbulolay
Görüş Bildir