Apple, Nokia'nın Bu Reklamına Çok Kızacak!

 > -

Apple, Nokia'nın Bu Reklamına Çok Kızacak!

Apple, Nokia'nın Bu Reklamına Çok Kızacak!

Nokia'nın, iPhone 5 alanları adeta "akılsız" gibi gösterdiği yeni reklamı kavga çıkartacak cinsten!

Beğensek de, beğenmesek de çıktığı andan itibaren yığınlarla satılan iPhone 5 , rakiplerinin hedefi olmaya devam ediyor. Yayınladığı son reklamda Nokia , iPhone 5'in çok sıkıcı olduğunu; Lumia 'ların ise cıvıl cıvıl, rengarenk olduğunu vurgulamak istiyor.

İşleri karışık hale getirmeyi sevmeyen Apple, iPhone 5'in siyah ve beyaz sürümlerini piyasaya sürdü. Ancak Nokia'nın reklamına göre iPhone'un renksiz tasarımı çok ama çok sıkıcı. Apple'ın 1984 'deki popüler reklamını andıran videoda aklını kullanıp kullanmadığı tartışılabilecek bir sıra insan, iPhone 5 sırasında bekliyor. Ancak müşterilerden bir tanesinin aklından geçen dahice fikir, ortalığı bir anda karıştırıyor.

Nokia'nın reklamda sadece renkleri vurgulaması, açıkçası bize çok da iyi bir fikirmiş gibi gelmedi. Reklamı seyrettikten sonra kaç kişi iPhone 5 almaktan vazgeçecek, bu bir merak konusu.

Nokia'nın yeni iPhone 5'li reklamını videomuzda izleyebilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:

Apple, Nokia'nın bu reklamına çok kızacak! Nokia'nın, iPhone 5 alanları adeta "akılsız" gibi gösterdiği yeni reklamı kavga çıkartacak cinsten! Beğensek de, b...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AppleRengarenkiPhone
Görüş Bildir