Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Apple'ın Türkiye'deki Görünürlülüğünü Artırmasını İstedim

Anasayfa > Gündem

Apple'ın Türkiye'deki Görünürlülüğünü Artırmasını İstedim

Cumhurbaşkanı Gül, Apple Üstyöneticisi Cook ile güzel bir sohbet yaptıklarını belirterek 'Apple'ın Türkiye'nin geleceğine güvenip Ar-Ge başta olmak üzere Türkiye'deki görünürlülüğünü artırmasını istedim' ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Apple Üstyöneticisi (CEO) Tim Cook ile bilişim teknolojilerinin geleceğiyle ilgili güzel bir sohbet yaptıklarını belirterek 'Apple'ın, Türkiye'nin geleceğine güvenip Ar-Ge başta olmak üzere Türkiye'deki görünürlülüğünü artırmasını istedim' ifadesini kullandı.

Gül, Twitter hesabından, Çankaya Köşkü'ndeki Apple Üstyöneticisi Tim Cook'u kabulüne ilişkin detayları paylaştı.

Geçen yıl Silikon Vadisi'nde Apple'ı ziyaretinde Cook'u Türkiye'ye davet ettiğini belirten Gül, Cook'un bugün kendisini ziyarete geldiğini kaydetti.

Cook ile bilişim teknolojilerinin geleceğiyle ilgili güzel bir sohbet yaptıklarını bildiren Gül, 'Apple'ın, Türkiye'nin geleceğine güvenip Ar-Ge başta olmak üzere Türkiye'deki görünürlülüğünü artırmasını istedim. Cook da bana nisanda İstanbul'da açılacak mağazalarına gösterdikleri özenden ve bunun dışarıda da çok ilgi çekeceğinden bahsetti' ifadesine yer verdi.

Muhabir: Esra Altınmakas

AA

Kaynak: http://www.aa.com.tr/tr/u/283324--cum...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?