Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Annesi Vücuduna 'Çamaşır Suyu' Enjekte Etmişti: Dedektif Gibi İz Sürerek Minik Eylül'ü Kurtaran Doktor Önal

Anasayfa > Gündem

Avcılar'da 1,5 yaşındaki kızına şırıngayla 'çamaşır suyu ve sıvı sabun' enjekte ettiği ortaya çıkan anne Ezgi K., tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Küçük çocuğuna işkence yapan anneden ilk şüphelenen, ancak asla suçüstü yakalamayan doktor Doç. Dr. Hasan Önal dedektif gibi iz sürdü. Dikkati sayesinde Minik Eylül'ün hayatını kurtaran Doktor Önal Show Haber'e konuştu. Anlattıkları ise tüyleri ürperten cinsten...

Minik Eylül Miray'a annesi şırıngayla çamaşır suyu enjekte etmiş ve jiletle işkence uygulamıştı. Teslim olduktan sonra ise 'Kızıma ısınamadım' ifadesini kullanmıştı.

Ezgi K. daha önce 2 kez gözaltına alınmış ancak serbest bırakılmıştı.

Ezgi K. daha önce 2 kez gözaltına alınmış ancak serbest bırakılmıştı.

Anne Ezgi K. ve baba Eray K., 12 yıl önce evlenmiş ve 2 çocukları olmuştu. 1 buçuk yıl önce ise Eylül Miray dünyaya gelmişti. Eylül Miray'ın göbek deliğinden kan gelmesi ve henüz 1 aylıkken vücudunun morarmasıyla baba Eray K., kızını doktor doktor dolaştırmaya başladı. Minik Eylül'ün rahatsızlığına teşhis konulamazken anne Ezgi K., ile konuşan doktorlar durumdan şüphelendiler ve durumu polise bildirdiler. Bunun üzerine gözaltına alınan anne Ezgi K., suçlamaları kabul etmedi ve serbest bırakıldı. 

Minik Eylül'ün rahatsızlığının devam etmesi üzerine aradan geçen süre zarfında aynı şikayetler üzerine anne yeniden gözaltına alındı ve serbest bırakıldı.

"Çamaşır suyunu kimsenin göremeyeceği yerlerine enjekte etmiş"

"Çamaşır suyunu kimsenin göremeyeceği yerlerine enjekte etmiş"

Minik Eylül'ün hayata yeniden tutunmasını sağlayan Doç. Dr. Hasan Önal, anne Ezgi K.'nın 1.5 yaşındaki kızı Eylül'ün, yanağının, burnunun ve göbeğinin içine olmak üzere kimsenin göremeyeceği yerlere çamaşır suyu enjekte ettiğini ifade etti.

Hastane tuvaletinde bulunan sıvı sabunu enjekte etmeye başlamış.

Hastane tuvaletinde bulunan sıvı sabunu enjekte etmeye başlamış.

Eylül'ün nadir bir hastalığa yakalandığı düşünülerek, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yatırıldı. Anne Ezgi K., hastane tuvaletinden bulunan sıvı sabunu ve temizlik sularını Minik Eylül'e enjekte etmeye devam etti. Doktorlar ve babası Eray K., Eylül'ün ölmek üzere olduğunu düşündü.

Doç. Dr. Hasan Önal şüphe üzerine hem doktorluk hem dedektiflik yapmaya başladı.

Doç. Dr. Hasan Önal şüphe üzerine hem doktorluk hem dedektiflik yapmaya başladı.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Doç. Dr. Hasan Önal, 'Odalarda kamera olmadığı için hemşire hanımları uyardığımız halde hiçbirimiz onu o anda yakalayamadık' dedi ve anne Ezgi K.'yı suçüstü yakalayamadıklarını söyledi.

Anne Ezgi K.'yı suçüstü yakalayamayan Doç. Dr. Önal, çareyi anneye "yem atmakta" bulduğunu belirtti.

Anne Ezgi K.'yı suçüstü yakalayamayan Doç. Dr. Önal, çareyi anneye "yem atmakta" bulduğunu belirtti.

Annenin üzerinde şüpheler giderek artarken, Doç. Dr. Önal, anneyi yakalayabilmek için 'Artık çocuk iyi. Taburcu edeceğim' dediğini ve yarım saat sonra çocuğun ölüm döşeğinde olduğunu aktardı. 

'Açıklanamayacak şekilde oksijensiz ve yatakta mor bulduk' diyen Doç. Dr. Önal, artık hiçbir şüphesinin kalmadığını belirtti.

"Anneyi uzaklaştırırsan 2 hafta içinde çocuk düzelir."

"Anneyi uzaklaştırırsan 2 hafta içinde çocuk düzelir."

Baba Eray K.'yı çağırarak 'Anneyi uzaklaştırırsan bu çocuğu 2 hafta içinde sağlığına kavuştururum' diyen Doç. Dr. Önal, 'Eğer zaten çocuk düzelirse annenin suçlu olduğu da ortaya çıkar' dedi. Dediği de oldu. Annenin uzaklaşmasının ardından Minik Eylül sağlığına yeniden kavuştu ve taburcu oldu. Doktorun şüpheciliği sayesinde Minik Eylül hayata tutunurken anne Ezgi K. ise karakola giderek teslim oldu.

Minik Eylül'ü kurtaran Doç. Dr. Hasan Önal'ın tüm açıklamaları için 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1140
446
311
85
9
9
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Emre Yanmaz

ebeveynler çocuk sahibi olmadan önce psikolojik test yapılmalı. kişilikleri kontrol edilmeli.

Pasif Kullanıcı

Bu doktor dostumuz gibi insan evlatları olduğu müddetçe insanlık ölmeyecek. Helal olsun.

esen-miray-yilmaz

Kimse bu kadın hasta falan demesin çünkü yakalanacağını anlayınca teslim olmayı gayet de bilmiş. Belki de bu bebek sevgilisinden olmuştur, terk edildiyse fal... Devamını Gör