Annenin "Öldürüp Gömdüm" Dediği Kızı Sazlıkta Bulundu

 > -

Annenin "Öldürüp Gömdüm" Dediği Kızı Sazlıkta Bulundu

Annenin "Öldürüp Gömdüm" Dediği Kızı Sazlıkta Bulundu

Annenin "öldürüp gömdüm" dediği kızı, 5 gün sonra, polisin helikopter destekli yaptığı arazi aramasında bir sazlıkta sağ olarak bulundu. Zihinsel engelli kızın 5 gün boyunca su içmediği, böcek ve ot yiyerek hayatta kaldığı belirlendi

Kayıp Şahıslar Büro Amirliği'ne yapılan başvuruda Yavuz Porgalı, 18 Mayıs'ta zihinsel engelli kız kardeşinin kaybolduğunu belirtti. Figen Porgalı'nın bulunması için polis çalışma başlattı. Annenin ifadesine başvuruldu. Kendi de zihinsel engelli olan Anne Şengül Porgalı ifadesinde, 17 Mayıs akşamı kızıyla evde kavga ettiklerini sonrasında dışarı çıktıklarını ve sazlık bölgede kızını öldürüp gömdüğünü ileri sürdü. Annenin ifadesi doğrultusunda incelemelerini sürdüren ve çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis, anne ve kızın olay gecesi Silivri Selimpaşa'daki sazlık bölgeye doğru gittiklerini belirledi. Güvenlik kameralarına yansıyan bundan sonraki görüntüler ise eşine korku filmlerine raslanır türdendi. 18 Mayıs sabahı annenin tek başına ve bacağı çıkmış halde sürünerek geri döndüğü görüldü.

SAZLIKTAKİ YERİNİ HELİKOPTER BELİRLEDİ

Figen Porgalı Helikopter destekli 100 polisin katıldığı arama çalışmalarında sazlık içerisindeki sur kalıntıları kenarında sağ olarak bulundu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Polisanneolay
Görüş Bildir