Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Anneler Günü Hediyeleri

Anasayfa > Cafe

Anneler günü hediyeleri en uygun fiyata HediyePaketim.com'da

Mayıs ayını diğer aylardan farklı ve özel kılan en önemli özelliği, ne çiçeklerin açtığı bir bahar ayı olması, ne de sıcak yaz günlerinin habercisi olmasıdır. Bu ayın en anlamlı yönü, ikinci haftasının pazar gününün Anneler Günü olarak kutlanıyor olmasıdır.

Anneler Günü'nün kutlanacağı tarih yaklaştıkça, değerli Annesine güzel bir hediye almaya heveslenenlerin kafasında; 'Acaba Anneme, anneler günü hediyesi ne alabilirim?' tarzında ve içerisinde biraz merak, biraz telaş içeren çeşitli sorular da geçmiyor değil! Hiç meraklanmayın, hiç de telaşlanmayın! Çünkü bu yazımızda sizlere, Anneler Günü için güzel hediye fikirleri vermeye çalışacağız! Hatta bu sözümüzü biraz daha açmakta ve iddialı hale getirmekte yarar var! Sizin için öyle güzel hediyeler seçtik ki, tamamen annelere özel olarak hazırlanmış, 'Anne Sevgisi''ni dolu dolu yansıtacak, Annenize olan bağlılığınızı, O'na verdiğiniz önemi ve değeri en güzel şekilde gösterecek birbirinden güzel Anneler Günü Hediyeleri!

HediyePaketim.com;

Siz ve sevdikleriniz için dünyanın hediyesini bulup getirir, stoklu şekilde kendi satar.

5 farklı makinesi ile istediğiniz kişiye özel ürünleri üretir aynı gün gönderir.

Tüm ürünlerde kapıdan ödeme kolaylığı sağlar.

Yüzlerce çeşit hediyelik eşya artık parmaklarınızın ucuzda..

Siz de sevdiklerinize ilginç hediye almak istiyorsanız HediyePaketim.com'a hemen tıklayınız.

Kaynak: http://www.hediyepaketim.com/anneler-...

Gramafon Müzik Kutusu 24,90

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati 

Kişiye Özel Ahşap Radyo

Kişiye Özel Ahşap Set

Roll N Go Makyaj Çantası

Atlı Karınca Müzik Kutusu

Kişiye Özel Bayan Cüzdanı Model 2

Dili, dini, ırkı, mezhebi, doğusu veya batısı hiç fark etmez, annelik, annelik iç güdüsü, yeryüzünün tüm coğrafyasında, her santimetre karede aynı lisanı konuşur. Bizleri karşılık beklemeden, ufacık bir menfaat ummadan seven tek varlık olan Annelerimizin, kendilerine adanmış olan Anneler Gününü, hediye sitemiz aracılığı ile, en samimi ve içten duygularımızla  kutluyoruz. Dünya üzerinde nefes alan her Annenin Anneler Günü Kutlu Olsun. Bildiğiniz gibi, 11 Mayıs 2014 Anneler Günü yaklaşıyor. Bu sebeple, hem Anneler Gününde Anneler için alınabilecek hediyeler, hem de Anneler için doğum günü hediyelerikonusunda siz değerli ziyaretçilerimize hediye tavsiyelerinde bulunmak istedik. Anneye hangi hediyeler alınır? Annelere anlamlı hediyeler nelerdir? Hangi hediyeler Anneye doğum günü hediyesi veyaAnneler Günü Hediyesi olarak alınabilir? Anneye en güzel hediyeler nelerdir? Bu ve buna benzer sorular için, Anneye hediye fikirlerimizi biraz sonra sizlerin beğenisine sunacağız. Anneliğin ne kadar kutsal bir görev olduğunu, anne olmanın ne kadar büyük bir sorumluluk ile eş değer olduğunu bilmem hangi kelimeler izah edebilir veya nasıl açıklayabilir! Anne olmak, sadece bir çocuk sahibi olmak, onu emzirmek, bakmak, büyütmek ile izah edilebilir veya bu denli basite indirgenebilir bir durum asla değildir. Anne olmak, yeni bir yaşam biçimi benimsemek ve asla geri dönüşü olmayan ve son nefese kadar sayısız, milyonlarca fedakarlığa göğüs germektir. Bu konuda ahkam kesmek ve annelik ile ilgili bir şeyler telaffuz etmek haddimize değil elbette! Hediye fikirleri Çünkü Anne olmayı ve anneliğe dair zorlukları, sadece Anne olan o değerli varlıklar bilebilir! Eşi ve çocukları üzerinde bu kadar emeği olan anneleri hatırlamak için, Anneler Günü diye ilan edilmiş olan sadece bir tek gün mü? Bu kadar emeğe ve bu kadar yoğun sevgiye karşılık bir tek bir gün mü? Asla hayır! İnsanlara cennet gibi bir ödüle ulaşmanın anahtarını veya şifresini, annelerin ayaklarının altına emanet eden bir dininin mensupları olan bizler, annelerimizin kıymetini çok iyi biliyoruz! Annelerimizi sadece Anneler Günü'nde değil, Onları her zaman, her sıradan günde bile hatırlayıp, şükranlarımızı, teşekkürlerimizi sunuyoruz! Öyle değil mi?

Lütfen herkes üzerine alınmasın ama genelde Annelere doğum günü ve Anneler günü için ev eşyaları, örneğin tencere tava veya mutfak için robot türü şeyler hediye edilir. Anneye bu şekilde bir hediye tercihinin kanımca doğru olmadığını düşünmekteyim! Bu tip hediyeleri başka zaman da almak mümkün! Neden yanlış olduğunu düşünüyorum bu düşüncemi şöyle destekleyebilirim: Siz sevgilinize, doğum gününde düdüklü tencere veya elektrikli bir ev aleti hediye eder miydiniz? O başka bu başka dediğinizi duyar gibiyim ama, Annelerin de kendilerini özel hissedecek hediyelere ihtiyacı yok mudur sizce? Lafı uzatmadan, Anneler Günü hediyeleri veya Anneye doğum günü hediyesi olarak alınabilecek hediyeler konusunda hediye önerilerimizin olacağını az önce söylemiştik! Şimdi işte sıra Anneye hediye fikirlerimize geldi. Hediye seçeneklerini sizinle paylaşırken özellikle şu hususa dikkat ettim; Anneme hediye alsam, hangi hediyeyi seçerdim diye ve bu şekilde hediyeler arasından en iyi, en güzel hediyeyi seçip, bunu sizinle paylaşmayı hedefledim. Umarım Anneniz için en güzel ve anlamlı hediyeleri çekip çıkarmışızdır. Keyifli bir vakit geçirmeniz dileği ile.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?