Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Anılarını Söyle, Önceki Hayatında Kim Olduğunu Söyleyelim!

-

Aslında anılarımız ve günlük hayatta yaşadığımız tuhaf durumlar önceki hayatta kim olduğumuzun ipuçlarıdır. Buna göre sen geçmiş hayatında kimdin: Bir korsan, bir kraliçe mi, büyük bir mucit mi, yoksa daha başka bir şey mi? Öğrenmenin tek yolu var!..

1. Hayatında ilk hatırladığın şey nedir?

2. Genelde nerede veya ne zaman deja vu yaşarsın?

3. Sıklıkla bir şeyler hatırladığın ama aslında gerçekten yaşandığına emin olamadığın şeyler başına gelir mi?

4. Hangi fotoğraf anılarını canlandırır?

5. Sen çocukken, ebeveynlerinin ettiği kavgaları hatırlıyor musun?

Hatırlayamadım
Hayır, hiç!
Evet, sıklıkla
Sadece bir kere

6. Sen sevilen bir çocuk muydun?

Tam değil, sadece birkaç arkadaşım vardı.
Okulun ağasıydım ben!
Hatırlamıyorum.
Evet, ben popüler bir çocuktum.

7. İlk öpücüğünü hatırlıyor musun peki?

8. Bugünden geriye baktığında, geçmişle alakalı aklında en çok kalanları öğrenelim!

Romantik ilişkiler
Yolculuklarım ve maceralarım
Zor zamanlarım
Arkadaşlıklarım
Başarılarım
Okulla ilgili şeyler

9. Son soru: Bu testin ilk sorusunu hatırlıyor musun?

İlk ne hatırladığımla ilgiliydi
Çocukluğumla ilgiliydi
Hatırlamıyorum
Deja vu ile ilgiliydi

"Kraliçe" çıktı!

Sen önceki hayatında kraliçeydin. Evet, anılarına göre sen güçlü, karizmatik ve büyüleyici bir kraliçeydin. Su götürmez bir çekiciliğin vardı, yani etrafındakiler üstünde bariz bir etkin vardı. Ülkendeki bütün insanlar sana saygı duyar, senin ismin geçtiği zaman tüyleri diken diken olurdu. Güzelliğin ve karizman hala ışıl ışıl parlamakta ve çok iyi biliyorsun ki, sen hala asil bir ruha sahipsin!..

"Kral" çıktı!

Anılarına göre önceki hayatında azametli, dirayetli, cömert ve güçlü bir kraldın. Yaşadığın döneme damga vurdun sen. Evet, otoriter olmasına otoriterdin; yanlışa tahammülün yoktu ve bu yüzden nice kafalar gitti; ancak insanlar seni aslında cömertliğinle tanıdı. Adildin ayrıca, ki hala adalet duygun çok üstündür. Aslında şimdi de bir nevi kralsın. Kendi ortamının lideri sensin ve insanlar sana, hatta düşmanların bile, saygı duyuyor, sen konuştuğun zaman susup seni dinliyor. Saygılar, haşmetmeab!

"Devlet Adamı" çıktı!

Anılarına göre önceki yaşamında şerefli, faziletli, görev bilinci yüksek ve saygı duyulan bir devlet adamıydın. Eskiden de, şimdi de, yani oldum olası sorumluluk alabilen bir insandın. Zor kararları alabilir, başarıyı ekibinle paylaşır, başarısızlığı ise tek başına üstlenirdin. Başını yakmaya çalışan hilebazlarsa olmadı değil, ancak kıvrak zekanla onların üstesinden gelmeyi de bildin. Diplomasi iyi becerirdin ve muhteşem hitabet yeteneğin vardı; ikna edemediğin insan neredeyse yoktu! Senin gibilere şimdilerde de çok ihtiyacımız var biliyor musun?

"Mucit" çıktı!

Anılarına göre önceki hayatında dahi, yenilikçi ve büyük bir mucittin. Acaba sen Da Vinci'nin ruhu musun; yoksa Tesla'nın mı? Yok yok sen ateşi keşfeden ilk insan olmalısın. Şimdi tam olarak kim olduğunu kestirmemiz imkansız; ama yaşadığın döneme damga vurduğun kesin. Önüne taş koymaya çalışanlar da pek tabii ki oldu, şimdi de bu zevatlardan var hayatında. Ama sen o zaman da, şimdi de, hep işine gücüne baktın. Bu tavrını hiç değiştirme, dünyanın sana ihtiyacı var çünkü!..

"Savaşçı" çıktı!

Anılarına göre önceki hayatında gözünü budaktan sakınmayan ve kahraman bir savaşçıydın. Güçlüydün, kararlıydın, cesurdun ve her şeyden önemlisi kendini ülkene, değerlerine adayan/adayabilen bir ruhtun. Bu fedakarlığınsa hala devam ediyor. Ayrıca önceki hayatını yaşadığın dönemler çok meşakkatliydi, sürekli bir yerlerde savaş patlak verirdi; ancak sen korkusuzluğunla savaş alanının yıldızıydın. Aslında şimdi de, her ne kadar savaşın şekli değişse de, savaşıyorsun. Her şey değişti ama senin mücadeleci ruhun değişmedi kısacası!

"Korsan" çıktı!

Anılarına göre önceki hayatında tekinsiz bir korsandın. Önceki hayatın hazine aramakla ve bir maceradan öbür maceraya koşarak, uçsuz bucaksız denizlerde geçti. Sen o zamanlarda kendini hiçbir yere ait hissedemezdin; aslında şimdiki durumunun da bundan çok farkı yok, hala böyle yabancı birisin ve sürekli bir arayış halindesin. Kaşif bir ruhun var yani! Ayrıca yeni şeyler yaşamaktan, adrenalin dolu bir hayattan zevk alıyorsun. O zamanlarda da öyleydi, şimdi de...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hastalik-hastasi

Savaşçı

zey-zamira

yalnız herkes kraliçe çıkmış hepimiz kraliçeyiz dimi onedio :)

osuran-boga03

"Savaşçı" çıktı!

minik-fare

ben miyim kralice ulan kralice zari olur be ben bildigin at hirsiziyim

Gizli Kullanıcı

kraliçe çıktı ve hala asil ruhluyum imiş (çok sevdim testi)

Görüş Bildir