Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Andropoza Girdim mi Tam Girerim” Diyebilmenin 5 Kuralı

-

1) Orta yaş sendromunun olmazsa olmazı, “ağabey”den “amca”ya geçişin en büyük habercisi: Motosiklet.

Siz de gençliğinizi özlüyorsanız mutlaka bir motosiklet alarak herkese daha ölmediğinizi gösterebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz tabii ki Harley Davidson.

2) Motosikleti aldık ama bir şeyler eksik gibi geliyor değil mi? Tabii ki saçlar! Şimdi sendromun 2. kuralı olarak siz de saçınızı uzatmalı ve at kuyruğu modeli yaparak motorunuzla turlamaya başlamalısınız.

3) Saçı topla diyorsun ama bu yaşta kafada saç kaldı mı diye sormuyorsun? Bu yaştan sonra saç ektirsek de kesin anlaşılır.” diyorsan, merak etme, kimsecikler anlamaz. Hemen saç ektirip sen de at kuyruğu yapabilirsin.

4) Motoru aldık, saçı sakalı da hallettik ama ben hâlâ tatmin olamadım” diyorsanız sendromun olmazsa olmazı siyah deri ceketi giyme kıvamına gelmişiniz demektir. Hemen kendimize uygun deri ceketi seçip sendromun 4. kuralını da yerine getirelim.

5) At kuyruğu saçlarımız ile deri ceketi çektik, motor ile sahilleri turladık... E, iyi ama niye yapıyoruz biz bunları?” dediğinizi duyar gibiyiz. Sizi orta yaş sendromunun 5. ve son adımına alalım: Bu tarz benim dediniz, bu kadar uğraştınız, artık sizden 10 yaş küçük bir kızı tavlamaya hazırsınız.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir