Android 4.4 Kitkat'ın İlk Fotoğrafları Sızdı

-

Android 4.4 Kitkat'ın İlk Fotoğrafları Sızdı

Android işletim sisteminin henüz piyasaya çıkmamış olan son sürümü Android 4.4 KitKat'a ait olduğu iddia edilen bazı fotoğraflar medyaya sızdı.

Android 4.4 Kitkat'ın arayüzünü gösterdiği iddia edilen fotoğraflarda son Android'le ilgili yeni bilgiler edinmek mümkün. Daha önce KitKat'ın pek de fikir vermeyen kısa bir videosu sızmıştı, ama şimdi bu dört fotoğraf yeni Android'de telefon etme uygulaması ve Google'ın bildirim uygulamasının nasıl görüneceğine ilişkin daha iyi fikir veriyor.

Resimlerde görüldüğü kadarıyla konum listesindeki gri ikonlar ve açık renklerin genel hakimiyeti Google'ın yeni holo tasarım anlayışıyla örtüşüyor. Ayrıca konum listesinin renkleri de mevcut arayüzle uyumlu görünüyor. Ancak fotoğraflarda Android'in işlevselliğine ya da yeni özelliklerine dair pek bir fikir edinemiyorsunuz. Gördüğümüz ilginçliklerden biri SMS uygulamasındaki butonların sağ üst köşeye taşınmış olması ve daha düz bir tasarımın tercih edilmesi.

9to5google adlı web sitesinin sızdırdığı bu fotoğrafların gerçek olup olmadıklarını kontrol etmenin bir yolu yok elbette. Ama resimler en azından, Ekim ayında ilk kez Nexus 5'le görücüye çıkması beklenen Android 4.4'ün arayüzüne dair belli bir fikir veriyorlar.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidDeepMindGoogleTercihweb
Görüş Bildir