Anadolu Efes'e Gizli Kamera Sürprizi | Video

 > -

Anadolu Efes'e Gizli Kamera Sürprizi

Anadolu Efes geçtiğimiz yıl taraftarları için kamera karşısına geçip Duman'ın 'Senden Daha Güzel' şarkısını seslendirmişti. Bu kez taraftarları onlara bir sürpriz yaptı. Klasik müzik konserine gittiklerini düşünen Anadolu Efes oyuncuları deyim yerindeyse bu sürpriz karşısında dumur oldu.

Oyuncular, geçtiğimiz günlerde de her şeyden habersiz olarak yeni reklam filminde rol aldılar. Bu kez Anadolu Efes taraftarları, oyuncular için 'Senden Daha Güzel' şarkısını seslendirdi.

Tamamı gizli kamerayla çekilen filmde, Anadolu Efes oyuncuları bir klasik müzik konserine gittiklerini zannediyorlar. Salondaki izleyiciler ve orkestra yavaş yavaş yerlerini alırken, Anadolu Efesli basketbolcular da kendilerine yapılacak sürprizden habersiz koltuklarına oturuyorlar.

Onlarca müzisyenden oluşan dev orkestranın ve hemen ardından da orkestra şefinin sahnede yerlerini almasıyla birlikte konser başlıyor. Protokole sıralanan oyuncular arasında saatine bakan da var uyuklayan da.

Kısa bir klasik müzik dinletisinde bile sıkılan oyunculara sürpriz şefin el hareketiyle başlıyor. Orkestra Duman'ın "Senden Daha Güzel" şarkısını çalıyor. Bu sırada Anadolu Efes taraftarlarından birisi ayağa kalkıyor ve şarkıyı söylemeye başlıyor. Daha sonra salonun çeşitli yerlerinden taraftarlar birer ikişer ayağa kalkarak şarkıya eşlik ediyorlar. Tüm bu sürpriz çekimden habersiz olan basketbolcular ise yavaş yavaş ne olduğunun farkına varıyorlar. Ancak sürpriz bununla da bitmiyor... Devamı videoda!

Ensonhaber.com

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Anadolu EfesKonsermüzik
Görüş Bildir