Ameliyatsız, İğnesiz Günde 3 Dakikada Cildinizi Yaşlanmaya Karşı Nasıl Koruyabileceğinizi Anlatıyoruz!

10PAYLAŞIM

Gençleşmek veya yaşlanmayı durdurmak için elimizden geleni yapıyor, her yöntemi deniyoruz. Her yıl farklı trendler, yeni bir anti-aging modası çıkıyor. 😄

Aslında cilt yaşlanmasının yüzümüzdeki ve boynumuzdaki toplamda 69 kasın zamanla sıkılığını kaybetmesi ile alakalı olduğunu biliyor muydunuz? Yüz yogası gibi uygulamalar bu konuda bize yardımcı olabiliyor, ancak zamanın koşturmacasında bir çoğumuz buna zaman bulamayabiliyor. 

Peki kaslarınızı günde 3 dakika çalıştırarak evinizde etkili bir yaşlanma karşıtı bakım yapabileceğinizi ve düzenli uygulama sonucunda aşağıdaki gibi sonuçlar alabileceğinizi söylesek?

1. Mikro akım (microcurrent) teknolojisi yüzdeki kasları çalıştırarak cildin daha sağlıklı ve ışıltılı hale gelmesini sağlayan çığır açıcı bir yöntem.

Microcurrent (mikro akım) genellikle "doğal" yüz gerdirme olarak anılıyor ve dünyada yayın bir şekilde kullanılan bir yöntem. Mikro akım, cildinizi iyileştirmeye ve şekillendir-meye yardımcı olmak için vücudunuzun elektrik akımlarını hücresel düzeyde taklit eden düşük voltajlı elektrik akımları (dolayısıyla "mikro" akım) yayar. Genel olarak doğal bir yüz gerdirme yöntemi olarak da bilinen mikro akım yöntemi cildinizin ağrı sızı olmadan, iğneye gerek kalmadan gençleşmesini sağlar.

@melis.kocal

2. FOREO BEAR en güçlü ve en güvenli mikro akım tecrübesi ile yüz egzersizinizi dakikalar içerisinde evinizin konforunda uygulamanızı sağlıyor.

FOREO BEAR mikro akım yöntemini kullanarak, yüz kaslarının daha sıkı hale gelmesini sağlıyor. Sıkılaşan kaslar daha genç bir görünümü de beraberinde getiriyor. BEAR’ı piyasadaki en güvenli mikro akım cihazı yapan özelliği ise patentli Anti-Shock System™’i. 

Anti-Shock System™, mikro akım yoğunluğunu cildinizin elektriğe karşı direncine göre otomatik olarak ayarlıyor ve bakımın çarpılmadan, maksimum güvenlikle ve artmış etkinlik ile olmasını garanti ediyor.

3. Mikro akım yüz kaslarını çalıştırıp sarkmaları önlüyor, cildin daha sıkı ve kalkmış görünmesine yardımcı oluyor.

FOREO BEAR yüz kaslarını çalıştırdığından, düzenli kullanımda sarkmaları ve kasların gevşemesini önlerken aynı zamanda yüzde sıkılaşma ve kaldırma etkisi sağlıyor. Vücudumuz için yaptığımız egzersizden yola çıkarak düşünebilirsiniz. Vücudumuzun sağlığı, sıkılaşması ve kaslarımızı çalıştırmak için yaptığımız sporu, FOREO BEAR ile yüzümüze yapabiliyoruz. FOREO BEAR aynı zamanda ciltteki elastin ve kolajen üretiminin de artmasına yardımcı oluyor. Böylece daha canlı ve aydınlık bir cilt elde etmek de mümkün.

4. FOREO BEAR'ı kullanmaya başlamadan önce bazı adımların izlenmesi gerekiyor.

Ürünün kilidini açabilmek ve aktivite edebilmek için öncesinde FOREO for you mobil uygulamasını indirmeniz ve cihazınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Mobil uygulamadaki yönlendirmeleri takip ederek, cildiniz için ideal olan mikro akım seviyesini ayarlayabilir, kişiselleştirilmiş bakımınızın tadını çıkarabilirsiniz.

5. BEAR'ı kullanırken cildiniz için de yapmanız gereken bazı şeyler var.

FOREO BEAR’ı kullanmadan önce cildinizin temizlenmiş olması, herhangi bir makyaj veya yağ bazlı ürünün olmaması gerekiyor. Öncelikle cildinizi iyice temizleyin. Derinlemesine temizlenmiş bir cilt uygulamanın çok daha verimli olmasını sağlar. Temizlenmiş cildinizi kurulayın.

6. Uygulamayı indirip eşleştirmeyi yapıp cildinizi temizledikten sonra mutlaka atlanmaması gereken bir husus bulunuyor.

Uygulamayı indirip eşleştirmeyi yapıp cildinizi temizledikten sonra mutlaka atlanmaması gereken bir husus bulunuyor.
Uygulamayı indirip eşleştirmeyi yapıp cildinizi temizledikten sonra mutlaka atlanmaması gereken bir husus bulunuyor.

BEAR'ın verdiği mikro akımın ciltte etkili ve güvenli bir şekilde iletilmesi için öncesinde mutlaka su bazlı, iletken bir serum ile birlikte kullanılması gerekiyor.

FOREO’nun SERUM SERUM SERUM ürününün içeriği gliserin gibi iletken bileşenlerle özel olarak formüle edilmiştir. Kuru bir cilt sıkıntı yaratacağı için serum cildinize iyice yedirerek uygulayın. Ancak BEAR'ın kuru olmasına özen gösterin.

7. FOREO BEAR'dan maksimum seviyede etki alabilmek için düzenli olarak uygulamanız oldukça önemli.

Haftada 4-5 gün, günde 3 dakikalık düzenli kullanım ile etkilerini 6 haftada gözlemleyebilirsiniz.

Mikro akım teknolojisi tam olarak dolgu, botoks ve ameliyat gibi uygulamaların birebir aynısı olmasa da bu uygulamalardan çekinenler için biçilmiş kaftan. Yaşlanma belirtilerini önlemek ve minimuma indirmek evinizin konforunda oldukça basit hale geliyor. Hem zamandan kazanabilir hem de evinizin konforundan vazgeçmeden bu uygulamaları yapabilirsiniz.

8. Öncelikle botoks ile BEAR'ın kullandığı mikro akım teknolojisi arasında bir fark var. Bunu belirtmek gerekiyor.

Botoks kasları donduran bir uygulamayken, mikro akım uygulaması tam tersi yüz kaslarını çalıştıran bir uygulama. 

Cildinize uygulanmış botoks uygulaması var ise mutlaka BEAR'ı kullanmadan önce doktorunuza danışmalısınız. 

Özellikle ağız çevrenizde derinleşmiş minik çizgiler mevcut ise botoks yaptırmak yerine FOREO BEAR mini'yi kullanabilirsiniz.

FOREO BEAR mini, boyut olarak BEAR’a oranla daha küçük olduğundan bölgesel uygulamalar için idealdir.

9. Yüzünüzdeki 43 kas ve boyun bölgenizdeki 26 kası, evinizin konforunda güvenli bir şekilde SPA merkezlerine gitmeden çalıştırabilirsiniz.

İğnesiz ve acısız gençleşmek düşündüğünüzden kolay!

BEAR'ın size ve cildinize sağladığı güven ve konfordan vazgeçemeyeceksiniz.

İğnesiz Gençleşme FOREO BEAR ile hayal olmaktan çıkıyor!

FOREO BEAR’ın üst düzey ve güvenli teknolojisi ile evinizin konforunda genç bir cilde kavuşabilirsiniz. Kullandığı mikro akım teknolojisi cildinize doğru akımları vererek sıkı ve diri kalmasını sağlıyor. Hem sağlıklı hem de pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt için tek yapmanız gereken FOREO BEAR ile doğru adımları takip etmek! Teknoloji güzellik ile birleşiyor!

Gençlik pınarından yerinizi ayırtın, yolculuğa çıkıyorsunuz!

FOREO BEAR ile ilgili tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Görüş Bildir