AMD'den Yeni Sunucu İşlemcileri

8PAYLAŞIM

Amd'den Yeni Sunucu İşlemcileri!

Amd'den Yeni Sunucu İşlemcileri!

AMD'nin yeni 12 ve 16 çekirdekli bu özel işlemci modelleri, sunuculara girmeye hazır!

AMD yaptığı bir açıklamada, " Warsaw " kod adlı yeni 12 ve 16 çekirdekli AMD Opteron 6300 Serisi sunucu işlemcilerinin piyasaya çıktığını duyurdu. Kurumsal iş yükleri için tasarlanan yeni AMD Opteron 6300 Serisi işlemciler, "Piledriver" çekirdeğine sahip ve mevcut AMD Opteron 6300 Serisi ile soket ve yazılım bakımından tam uyumlu. Yeni ürünlerin enerji ve maliyet açısından verimliliği, sektörün maliyet verimliliği yüksek açık bilişim platformu olan AMD Open 3.0 Açık Bilişim Platformu için ideal.

Müşterilerin istekleri üzerine geliştirilen yeni AMD Opteron 6338P (12 çekirdek) ve 6370P (16 çekirdek) işlemciler, kurumsal ortamlardaki sanallaştırılmış iş yüklerini, veri analizi, xSQL ve veritabanlarının daha karmaşık işlem ihtiyaçlarını, birim fiyat ve watt başına optimum performans ile karşılamak üzere tasarlanmış.

" Sunucuların daha randımanlı kullanılabilmesi amacıyla sanallaştırılmış ortamlara geçiş hızlandıkça, iş yükleri bellek kapasitesi ve giriş-çıkış bant genişliğiyle sınırlanmaya başlıyor " diyen AMD Sunucu İş Birimi Genel Müdürü Suresh Gopalakrishnan , sözlerini şöyle sürdürdü: " Opteron 6338P ve 6370P işlemciler, sanallaştırılmış özel bulut uygulamalarında daha az enerji ve daha düşük maliyetle, birim fiyat ve watt başına daha iyi performans sağlamak üzere optimize edilmiş sunucu işlemcileridir. "

Basın bülteninden derlenmiştir

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir