Amazon’un Yarın Akıllı Telefonunu Tanıtması Bekleniyor

 > -

Amazon’un Yarın Akıllı Telefonunu Tanıtması Bekleniyor

Amazon’un Yarın Akıllı Telefonunu Tanıtması Bekleniyor

Lansmanına bir hafta kala stoklarının bittiği duyurulan Kindle Fire’ın ardından Amazon şimdi de akıllı telefon sürprizi yapıyor. Yeni Kindle Fire için yarın yapılacak lansmanda basına gösterilmesi beklenen telefon Kindle Fire’ın Android bazlı işletim sisteminin bir benzeri bulunuyor.

TheVerge‘de yer bulan ve birçok kaynaktan doğrulanan habere göre, telefon tam olarak tamamlanmadı bu yüzden yarın tanıtılsa dahi çok detaylı bilgi sahibi olamayacağız. Fakat şimdiden akıllı telefonda, lansman öncesi sızan Kindle Fire’dan da görüldüğü kadarıyla, Android 4.0’ın benzer bir versiyonunun ve konum belirlemek için de Nokia Maps’in mevcut olacağı öngörülüyor.

Kindle serisiyle elektronik cihaz pazarına giriş yapan ve Kindle Fire tabletleri ile büyük başarı yakalayan Amazon, görünen o ki bu pazarı iyice benimsedi. Uzun süredir konuşulan Amazon imzalı bir akıllı telefon şimdilik buralara uğramasa da ABD’de taşları yerinden oynatabilir.

Daha detaylı bilgiye yarın Los Angeles’ta gerçekleşecek olan Amazon etkinliğinden sonra sahip olabileceğiz.

Notre Dame de Sion’dan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde okuduğu Siyaset Bilimi ilgisini çekmeyince bir süre kurumsal iletişim ve pazarlama daha sonra da PR alanlarında görev aldı. Şu an sosyalmedya.co’da eğitim programları koordinatörlüğü yapıyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Akıllı telefonAmerika Birleşik DevletleriAndroidGalatasaray Üniversitesi
Görüş Bildir