Ama Siz Fazla Güzelsiniz! Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal'ın Gözlerinden Aşk Fışkıran Mutlu Aile Tablosu

-

Onları ayrı ayrı çok seviyorduk zaten ama bir aradayken mutluluk bombası gibi oldular. Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal'ın harika ailesine gelin birlikte bakalım.

Doğa Rutkay'ı biliyorsunuz... Neredeyse bazılarımız onunla birlikte büyüdü. Hep gözümüzün önünde, ekranlarımızın karşısındaydı.

Tabii usta oyuncu Rutkay Aziz'in kızı olmasında da adını duymamızın payı var. Ancak Doğa, baba şöhretinin gölgesinde uzanmadı hiçbir zaman. Hep kendi oldu, o öyle oldukça daha da bir sevdik.

Bir de televizyon gazeteciliğinin en başarılı yıllarında ekranda görmeye alıştığımız ve çok sevdiğimiz gazeteci Kerimcan Kamal var.

Birbirinden ayrı ayrı sevdiğimiz bu iki insan sevgili olduklarında henüz 2013 yılıydı.

Ufak ufak duyuyorduk bu birlikteliği ama çok fazla da göremiyorduk. Zaten onlar da saklanmıyordu; sadece hayat tarzları göz önünde yaşamak değildi, hepsi bu...

Çok önceden tanışıyorlarmış aslında. Kerimcan Kamal Habertürk'ün yöneticisiyken, Doğa Rutkay da aynı kanalda program yapıyormuş fakat sadece o kadar. Yıllar geçmiş üstünden, bir yerde karşılaşmışlar, sohbet etmişler, daha iyi tanımışlar birbirlerini ve birlikte olmaya başlamışlar.

Tarihler 2014 yılının Eylül ayını gösterdiğinde de ilişkilerini evlilikle süslemişler ama nasıl?

Kerimcan Kamal o günü şöyle anlatıyor: "Alaçatı’daydık, bir sahil balıkçısında. Kuzenler var bizim, şimdi restoranı beraber açtığımız. Doğa’nın kuzenleri, benim de artık can dostlarım. “Sahile inelim, balık yiyelim” dedik. Onlarla beraber oturuyorduk. Sonra Doğa’ya dedim ki, “Gel biraz yürüyelim, şu mehtabın keyfini sürelim!” Gece karanlık. Dedim ki, “Doğa, bu evlilik çok zor bir şey. Ben de çok yorgun bir adamım. Bunca dertten sonra evlenmek mevlenmek nedir bu işler filan!” O da “Evet” dedi “Çok haklısın!” Sonra durdum ve “Benimle evlenir misin” dedim. Gülmeye başladı, galiba çığlık da attı. “Sen ciddi misin” dedi. “Evet” dedim. Kabul etti."

Bir baktık ki Doğa çok güzel bir gelin, Kerimcan da gerçek bir ev babası olmuş...

Gazetecilik yapmanın ve gerçek gazeteci olmanın zorluklarını yaşayan Kerimcan Kamal, kendisi için oldukça zor bir zaman diliminde tanışmış Doğa ile. O yüzden karısı için "O benim nefesim!" diyor.

Paylaştıkları her fotoğraf sanki aşkın, ruh eşi olmanın ve uyumun bir yansıması gibi. Öyle tatlılar ki...

Sadece şu fotoğrafa bakarak bile aşkın tanımını yazısız olarak görebilirsiniz.

Her şey mükemmel giderken daha da mükemmel bir haber geldi Kamal çiftinden aylar onca. Doğa, paylaştığı fotoğrafta "Doğrudur efendim, bu fotoğrafta dört kişiyiz" diyerek ikizlerin müjdesini vermişti.

Kerimcan Kamal'ın eşi için yazdığı anneler günü paylaşımına bir bakar mısınız?

İki kişilik Kamal ailesinin son fotoğrafı da bu. Çünküüüüüü.....

Piraye ve Kemal ikizler 6 gün önce anne ve babasına kavuştu. Babalarının heyecanı gözlerinden belli gördüğünüz üzere...

Doğa'nın doğumu da epey bir renkli gelmiş anlattığına göre. Doğa'nın doktoru, kızının düğünden çıkıp doğuma girmiş ve yeniden düğüne gitmiş....

İşte karşınızda Piraye ve Rutkay Kerim 😍 Bu arada Kerimcan Kamal'ın fotoğraf altındaki yazısını mutlaka okumalısınız.

Güllerim.. ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘ Güllerim benim; Zenginin evladının canı can da fakirin kuzusu mis kokmuyor mu? Kibire kapılanla dolaşmayın. Güllerim benim; Ünlünün çocuğu kıymet görüyor da ünsüzün yavrusu değerli olmuyor mu? Alkışa kanana aldanmayın. Güllerim benim; Hayatın yalanı boldur. Ne açlık çeken bir çocuktan, Ne öksüz kalmış bir bebekten daha fazlasına hakkımız yok bu dünyada, Feleğin oyununa inanmayın. Güllerim benim, Mağdurdan yana olun. Mağrura uzak durun. Çünkü dünya adaletli bir yer değil,siz adil olun ama adalet aramayın. Güllerim benim, Kimse de size üstün değil. En büyüğü gelse korkmayın. Ne daha zenginden,ne daha güçlüden çekinip sizin olanı bırakmayın. Güllerim benim, Sağlığınız varsa,eliniz ayağınız tutuyorsa,karnınız doyuyor,adınız saygı görüyorsa, Daha fazlasını da aramayın. Güllerim benim, Dünya büyük derler küçüktür. Ömür kısa derler uzundur. Her söylenene kanmayın. Güllerim benim, Yazın,çizin,üretin, Gezin,gülün,eğlenin. Zalimin zulmüne, Yalancının sözüne ortak olmayın. Güllerim benim, Ananız hem güzel,hem akıllı kadındır. Babanız eh işte. Şanslı çocuklarsınız Ama şanslıyım diye çalışmaz, Kaderin size verdiğine saygı duymaz, Hep kazanacağım sanıp düşünce kalkmaz, Zorluklarla savaşmazsanız,olamazsınız, unutmayın. Güllerim benim. Hoşgeldiniz. İstendiniz. Beklendiniz. Çok sevildiniz. Bahtınız açık Ufkunuz ferah Size can veren yoldaşınız olsun. Ayağınız taşa takılmasın. Burnunuz kanamasın. Zordur ama güzeldir. Cehennem derler ama cennettir. Yaşayın. Bu dünyadan kâm alın. Ne çok gamsız Ne de hep karanlık olmayın. Güllerim benim. #herfotoğrafınbiröyküsüvardır #bufotoğrafınöyküsüengüzel

kerimcankamal (@kerimcankamal)'in paylaştığı bir gönderi ()

Birbirine aşkla bakan bu aileyi biz çok seviyoruz. Seviliyorsunuz Doğa ve Kerimcan çifti. Bebişlere de bizden öpücükler...

Nazar değmesin, Maşallah!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
_eda_222

Kerimcan Kamal'ın yazdığı o yazı.......... Yorumsuz gerçekten.

corpse-bride

mutlu çiftlerden nefret ediyorum.

elay666

simdi bunada nazar deger ayrililar falan vallah yakarim sizi onedio

corpse-bride

degecek ben goz ettım ınanana tabı :)

gayetnormal

O deği de valla söylemeden edemiycem bu kadın çok buyuk bir ustanın kızı malum bir soytarı var oda ital çıkolata ile buyumus ya Rutkay aziz'e sormak lazım bu güzelliği neyle buyutmuş :D

gayetnormal

Aynı kafa denılen bu olsa gerek önce ınsan olmayı beceren insanlar güzel evlatlarıda oyle yetısecek emınım

Görüş Bildir