Alta Sanat Galerisi'nde 'Elementler' Resim Sergisi

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Alta Sanat Galerisi Pandora Resim Sergisi

Alta Sanat Galerisi Pandora Resim Sergisi

Su, Hava, Ateş ve Toprak… Alta Sanat Galerisi, bu yılki kişisel resim sergilerini bu dört elemente ayırdı. ‘’ELEMENTLER’’ serisinin ikincisi, Pandora’ya ait eserlerden oluşan, ‘’Sanat ‘’HAVA’’sı’’ adı altındaki kişisel resim sergisiyle 12 Ocak 2013’de…

Havasız ve sanatsız yaşayamam diyen ressam Pandora, bu sergisinde bir element olan ‘’HAVA’’yı sanat malzemesi olarak kullanıyor. Eserlerinde, yeryüzü günlük hayatını, yerçekimsiz bir ortamda ‘’HAVA’’da görüyoruz. ‘’HAVA’’ canlılara hayat verdiği gibi, sanata da sahne görevi yapıyor. Aynı zamanda havanın hallerindeki insan hallerini de gözlemliyoruz. Belki de insanın havaya olan tutkusuna, ona meydan okumasına ve uçma isteğine tanık oluyoruz. İçimizde olan ve içinde olduğumuz, yaşam kaynağımız ‘’HAVA’’yı fizik kurallarını yıkan, sanatsal bir yaklaşımla izliyoruz.

İstanbul’da doğan sanatçı, Anadolu Üniversitesi A.Ö.F ‘de İşletme eğitimi aldıktan sonra çeşitli kurum ve kuruluşlardaki çalışma hayatı süresinde resim çalışmalarına çeşitli atölyelere aralıksız devam etti. Yağlıboya, akrilik ve guaj tekniği kullandığı eserlerini kendi atölyesinde üretmektedir. Uluslararası Plastik Sanatçılar Derneği üyesi olan sanatçının, İngiltere, Rusya ve İspanya’da özel kolleksiyonlarda eserleri bulunmaktadır.

Sanatçı Pandora, farklılık arz eden çalışma üslubu ve anlayış zenginliği ile bir kez daha Alta Sanat Galerisi’ndeki ”Sanat ” HAVASI ” kişisel sergisi ile sanat severleriyle yeniden buluşuyor.

Sanatçının sergisi 20 Şubat tarihine kadar hergün (Pazar hariç) saat 12.00 – 18.00 arasında ziyaret edilebilir.

Alta Sanat Galerisi

Konaklar Mah. Söğüt Sok. Koza Sitesi 10.Blok Daire 1 4.Levent-İstanbul

ePosta: info@altasanat.com

www.altasanat.com

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İngiltereİspanyaİstanbulRusya
Görüş Bildir