Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Almanya‘daki Gençlerin Dünyası: Öncelikleri Spor, Müzik ve Sanat Dolu

Anasayfa > Video

Türkiye'deki gençler için en önemli şeylerin ne olduğunu az çok biliyoruz... Peki Almanya'daki gençler için en önemli şey nedir?

Almanya’da gençler için öncelikli konular neler? Boş zamanlarını nasıl geçiriyorlar? Nelere değer veriyorlar? Rol modelleri kim?

Almanya’da gençler için öncelikli konular neler? Boş zamanlarını nasıl geçiriyorlar? Nelere değer veriyorlar? Rol modelleri kim?

DW Türkçe tarafından hazırlanan 'Almanya'daki gençlerin dünyası' videosu: 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
79
18
12
10
6
5
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Psimaxwe

Biz de her gün anketlere falan bakıyoruz her gün gündemde ne var diye takip ediyoruz :D

Musikişinas Vito

Alman gençleri bizim gençlerimizi kıskanıyorlar. İşsizlikle evine hapis kalmak veya asgari ücretin yarısına 13 saat kölelik yapmak gibi adrenalin dolu bir ak... Devamını Gör

pazartesi

Lan free survivor mq daha ne istiyon. Millet bear grylls olup maceracı unvanı alıyor, biz doğar doğmaz savaşçıyız daha ney!

Buket Aydın

Bize de kanalları köprüleri ezberletiyorlar, yüksek fiyatlarla sınava sokuyorlar ve atama yapmıyorlar. Ülkede bi tane düzgün sistem yok. Ne eğitim ne hastane... Devamını Gör

viskoo visko

yanlışın var dostum ye kürküm ye sistemi çok tkırında çalışıyor.