Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Almanya'da yılbaşındaki taciz skandalı büyüyor!

Anasayfa > Gündem

Almanya'nın Köln kentinde yılbaşı gecesi yaşanan taciz ve gasp olayları için suç duyurusunda bulunanların sayısı her geçen gün artıyor. Şehirde polise başvuranların sayısı 106'ya ulaştı.

Almanya'nın Köln kenti başta olmak üzere Stuttgart, Hamburg ve Düsseldorf'da yılbaşı gecesi meydana gelen taciz ve gasp olaylarının boyutu yeni mağdurlarla her geçen gün büyürken şiddet karşıtı gösteriler yaygınlaşıyor.

Tarihi Köln Katedrali ile merkez tren istasyonu arasında, Kuzey Afrika ve Ortadoğu kökenli olduğu öne sürülen bazı gençlerin çıkardığı olaylar sonrası Köln'de polise başvuranların sayısının 106'ya ulaştığı bildirildi.

Bazı mağdurlar verdikleri ifadelerde kendilerine havai fişek atıldığını, sözlü ve fiziki cinsel tacize uğradıklarını, elbiselerinin hatta iç çamaşırlarının yırtıldığını ve gasp edildiklerini belirtti. Şikâyetçi iki kadın ise saldırganlar tarafından tecavüze uğradığını iddia etti.

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/almanyada-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?