Görüş Bildir

Alişan Hangi Kanalla Anlaştı? İşte Alişan'ın Ekranlara Döneceği Program...

Anasayfa > Gıybet

Geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan,  yeğenleri Eyşan ve Ceylan'la bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Ünlü sanatçı muhabirlerin sorularını yanıtlarken, ekranlara geri döneceğinin de sinyallerini verdi. İşte detaylar...

Yakın zamanda kardeşi Selçuk Tektaş'ı koranavirüs sebebiyle kaybetmesinin ardından ekranlardan uzaklaşan Alişan, alışveriş merkezinde yeğenleriyle görüntülendi. Vaktinin çoğunu kaybettiği kardeşinin kızlarıyla geçirmeye çalışan Alişan muhabirlere yeni program müjdesi verdi.

Alişan: " Gaziantep- Urfa Arasında Mekik Dokuyorum"

Alişan: " Gaziantep- Urfa Arasında Mekik Dokuyorum"

TRT 1 ekranlarında programa başlayacağını müjdeleyen Alişan, 'Tek başıma yapacağım bir iş olacak. Bundan önce yaptığım sabah programı gibi, sanatçı arkadaşlarımı konuk edeceğim, güzel bir program olacak' dedi.

 Program çekimleri için yeğenleriyle Gaziantep ve Urfa arası mekik dokuduğunu söyleyen şarkıcı, 'Ara ara gidip böyle çekimler yapacağım' dedi.

Alişan Kimdir?

Alişan Kimdir?

Serkan Burak Tektaş, ya da bilinen adıyla Alişan, Bingöl'lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976'da İstanbul Erenköy'de dünyaya geldi.

Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan Burak Tektaş'tı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Dedesi ve dayısının yakın dostu olan, Prestij Müzik'in ortağı Hilmi Topaloğlu tarafından keşfedilen Alişan, daha sonra firmanın diğer ortakları Mahsun Kırmızıgül ve Burhan Aydemir'in de desteğiyle ilk albümü Asik Oldum'u 8 Nisan 1996'da Piyasaya Cikarildi ve ünlü oldu.ikinci albümü 'Sana Bir Şey Olmasın'ı Eylül 1997'de piyasaya çıkardı.Albümün çıkış parçası 'Kralı Gelse' adlı parçayla müzik dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?