Algı Yeteneği Zirvede Olanların Bile Zorlandığı Bu Testi Geçebilecek misin?

-

Algılama yeteneğini bu biraz hileli testle ölçmek için haydi!

1. Kolay bir soruyla başlayalım. Görseldeki boşluğu hangisi en doğru şekilde doldurur? 💐💐💐

2. Bu görseli tamamla bakalım.

3. Biraz zor olacak ama bunu da tamamlamanı istiyoruz.

4. Görseldeki boşluğu hangisi en doğru şekilde dolduruyor?

5. Balonlar eğlenceli de biraz karışık. Bakalım doğru şekilde doldurabilecek misin? 🎈🎈🎈

6. Düğmelerde doğru tamamlama nasıl olacak? 🔵🔴⚪️⚫️

7. Pekii jelibonlar

8. Yine çiçeklerde sıra

9. Test bayağı bir iştah açıcı oldu. 😄 Bu boşluğu nasıl doldururuz?

10. Yeter bu kadar kolay soru. Hadi bunu bil de görelim.

11. Sonlara yaklaştıkça bulmak zorlaşıyor evet. Bunu doğru şekilde tamamla bakalım.

12. En zorunu sona sakladık. Boşluğu en doğru şekilde doldur da sonucuna görelim.

Senin algın adeta uzaya uçmuş!

Son derece keskin ve mükemmel bir algı yeteneğine sahipsin; dahası son derece zekisin! Belirli bir resme, yere veya objeye baktığında genel tablonun içinde kaybolmuyorsun. Hatta tüm küçük detayları bile fark ediyorsun. Kör noktaları, gölgeleri ve objelerin hareketlerini gördün. Testi de çok rahat bir şekilde geçtin.  Hiçbir ayrıntıyı kaçırmaman, hayatını planlarken de senin genel durumlara odaklanmana yardımcı oluyor.

Algıların neredeyse delilik sınırında!

Abartma var tabii. Ama güzel bir anlamda abartma. Öyle bir beynin var ki resimleri çok hızlı analiz edebiliyorsun ve bu konuda ortalamanın çok çok üstündesin. Sen dünyaya ve etrafındaki nesnelere çok daha farklı bir açıdan, farklı bir pencereden bakıyorsun. Resimler aldatıcı olsa da sen farklı boyutları ve oranları analiz edebiliyorsun. Ayrıntıların bazılarını kaçırsan da genel olarak onlara hakimsin. Bu yeteneğin görsel açıdan hayatında sana yardımcı oluyor.

Algıların ortalama bir insandan fazla!

Testimiz gösteriyor ki büyük resimde sıkıntı yok ama ayrıntılar seni biraz zorluyor. Zorluyor dediysek çok da kötü değil, algıların ortalama insanlardan biraz daha iyi. Beynin hızlı şekilde veri analiz edebiliyor. Bu yeteneğinin görsel açıdan hayatında sana yardımcı olduğu zamanlar oluyor. Eğer yaratıcı bir alanda çalışıyorsan ve başarılıysan bu bizim için asla sürpriz olmaz. Yine de daha dikkatli olman algı yeteneğini geliştirecektir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
resat-akcelik

Son derece keskin ve mükemmel bir algı yeteneğine sahipsin; dahası son derece zekisin! Belirli bir resme, yere veya objeye baktığında genel tablonun içinde kaybolmuyorsun. Hatta tüm küçük detayları bile fark ediyorsun. Kör noktaları, gölgeleri ve objelerin hareketlerini gördün. Testi de çok rahat bir şekilde geçtin. Hiçbir ayrıntıyı kaçırmaman, hayatını planlarken de senin genel durumlara odaklanmana yardımcı oluyor.

selin.anli

12/12 Senin algın adeta uzaya uçmuş! Son derece keskin ve mükemmel bir algı yeteneğine sahipsin; dahası son derece zekisin! Belirli bir resme, yere veya objeye baktığında genel tablonun içinde kaybolmuyorsun. Hatta tüm küçük detayları bile fark ediyorsun. Kör noktaları, gölgeleri ve objelerin hareketlerini gördün. Testi de çok rahat bir şekilde geçtin. Hiçbir ayrıntıyı kaçırmaman, hayatını planlarken de senin genel durumlara odaklanmana yardımcı oluyor.

leman-sadiqova

12/12💃

aysenur-manavci

Abartma var tabii. Ama güzel bir anlamda abartma. Öyle bir beynin var ki resimleri çok hızlı analiz edebiliyorsun ve bu konuda ortalamanın çok çok üstündesin. Sen dünyaya ve etrafındaki nesnelere çok daha farklı bir açıdan, farklı bir pencereden bakıyorsun. Resimler aldatıcı olsa da sen farklı boyutları ve oranları analiz edebiliyorsun. Ayrıntıların bazılarını kaçırsan da genel olarak onlara hakimsin. Bu yeteneğin görsel açıdan hayatında sana yardımcı oluyor.

hasan-yilmaz27

Senin algın adeta uzaya uçmuş! Son derece keskin ve mükemmel bir algı yeteneğine sahipsin; dahası son derece zekisin! Belirli bir resme, yere veya objeye baktığında genel tablonun içinde kaybolmuyorsun. Hatta tüm küçük detayları bile fark ediyorsun. Kör noktaları, gölgeleri ve objelerin hareketlerini gördün. Testi de çok rahat bir şekilde geçtin. Hiçbir ayrıntıyı kaçırmaman, hayatını planlarken de senin genel durumlara odaklanmana yardımcı oluyor.

Görüş Bildir