Orduspor Taraftarından Alex Kampanyası

 > -

Alex kampanyası

Alex kampanyası

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakıldıktan sonra spor gündemini işgal eden Alex için Ordusporlu taraftarlar sosyal paylaşım sitelerinde adeta Alex kampanyası başlattı. Peki Orduspor'a alex gelmeli mi? Gelirse yararlı olur mu? Bu konuda Orduspor taraftrarının çoğunluğu olumlu görüş belirtirken, bu transfere karşı olanlarda yok değil...

Geçtiğimiz yıl 19 Eylül Stadyumunda oynanan Orduspor-Fenerbahçe karşılaşmasında orduspor seyircileri tarafından açılan "Yıllık 4 Ton Fındık Maç Başı Çift Yevmiye" pankartı akıllarda tazeliğini korurken, sosyal paylaşım sitelerinde Ordusporlu taraftarlar Alex'i Orduspor'da görmek istediklerine dair paylaşımlar yaptı.

Birçok mor-beyazlı taraftar sosyal paylaşım sitelerinde "Alex'i İstiyoruz, Başkan Bize Alex'i Al" yazdı.

Sosyal paylaşım siteleri bu iletilerle yıkılırken, Alex Orduspor'a gelmeli mi? gelirse yararlı olur mu? Şeklindeki sorulara birçok Orduspor taraftarı Alex'in Orduspor'a transferi konusunda olumlu bakarken, eğer böyle bir transfer gerçekleşirse Orduspor'a çok büyük katkı sağlayacağını söylediler. Hatta bazıları bu transferin gerçekleşmesi için maddi yardımda dahi söylediler.

Alex transferinin gerçekleşmesini isteyenler kadar, karşı çıkanlarda vardı. Bu kesim ise Alex'in artık dönemini kapattığını, yaşının 35 olduğunu ve bu saatten sonra Orduspor'a bir katkı sağlamayacağını söylediler.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FenerbahçeFenerbahçe Spor Kulübütransfer
Görüş Bildir