Aldatıldığını Zannedip Eve Kamera Koymuştu: Evinde Kadın Elbisesi Giymiş Kişi 'Kocası' Çıktı

 > 
7.7bPAYLAŞIM

İstanbul'da yaşayan ünlü bir televizyoncu olan A.B., evde iç çamaşırları ve kıyafetlerinin sürekli yer değiştirmesinden ötürü, eşinin kendisini aldattığından şüphelenerek eve gizli kamera yerleştirdi.

5 yaşındaki çocuğunun, "Sen yokken eve bir kadın geliyor" demesiyle şüpheleri artan kadın, kamera kaydını izleyince şok oldu. Peruk takıp, makyaj yapan ve kıyafetlerini giyen kişinin kocası olduğu ortaya çıktı...

Sabah'tan Mustafa Sait Özkan'ın haberine göre, İstanbul'da yaşanan olayda, ünlü televizyoncu A.B., eşinin kendisini aldattığı şüphesi ile kamera yerleştirdiği evde, kıyafetlerini giyen kişinin kocası olduğunu öğrendi.

A.B, kendisine ait kadın iç çamaşırı ve kıyafetlerin bizzat kocası K.B tarafından giyildiğini tespit etti.

Kocası, makyaj yapıp kadın kılığına girerek çocuğu ile oynamış

Kamera görüntülerinde, karısının kıyafetlerini giymesinin yanı sıra aynı zamanda makyaj yapan ve peruk takarak K.B'nin, 5 yaşındaki çocuklarıyla bu kılıkta oyun oynadığı ortaya çıktı.

A.B., kocasına 'nitelikli cinsel taciz' ve 'anne babanın çocuklara zarar verecek şekilde davranması' suçlaması ile boşanma davası açtı

prnt.sc

A.B, soluğu mahkemede aldı. Boşanma davası açan A.B ayrıca eşi hakkında avukatı Orhan Adagül aracılığı ile 'nitelikli cinsel taciz', 'anne babanın çocuklara zarar verecek şekilde davranması' suçlarından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Çocuğuna 'erkeklerin büyüyünce kadın oldukları, etek giydikleri ve saç uzattıklarını' söylemiş

A.B. suç duyurusunda ayrıca, eşinin 5 yaşındaki çocuklarına, 'erkeklerin büyüyünce kadın oldukları', 'etek giydikleri', 'saç uzattıkları' gibi bilgiler verdiğini öne sürdü.

Değişim, Amsterdam'da yaşadıktan sonra oldu

Boş zamanlarında kadın kılığına giren K.B'nin hal ve hareketlerindeki değişim 2017 yılında iş nedeniyle Hollanda'nın Amsterdam şehrinde yaşamaya başladıktan sonra gerçekleşti.

5 yaşındaki çocukları babasının kendisine verdiği cinsel yönden çarpık bilgileri, hem annesi hem de psikologla paylaştı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ruveydaaydin

Kimse kusura bakmasın burda hata kadında. Birlikte olduğun erkeğin ne istediğini bilmiyorsun sonra yaygara koparıyorsun çok saçma. Evli olduğun adam senden böyle bir durumu gizliyorsa kendini sorgula ilk önce. Belki de beyfendi için sadece bir heves meraktı bu şekilde internette servis etmesi de kadının kalitesizliginin bir göstergesidir. Biz de sevgililerimizin kıyafetlerini giyiyoruz sürekli ne olmuş ne var bunda. Mevzunun aşırı derecede büyütüldüğünü düşünüyorum.

ozge-feyza-yilmaz

kadının bu görüntüleri haber yaptırıp eşini rezil etmesi çok yanlış bir şey.ne gerek vardı kendi aranızda çözün işte

murat-kozakli

Özge hanım neden ayıp olsun sene olacak 2021 hala cinsiyet tercihlerinden alay edecek ayıplanacak hareketlerdesiniz. Eşcinselleri görmezden gelemeyiz.

ozge-feyza-yilmaz

ne alaka cidden?adamın eşcinsel olduğu ne malum?ayrıca topluma açıklamak isteseydi cinsel tercihini gizli saklı yapmazdı yaptığını.çok saçma bir bakış açısı

hexagon

Murat Kozaklı ben de anlamadım tam senin bakış açını :D Yani adamın gizlice yaşamayı tercih ettiği bir şeyi kaydedip tamamen homofobik ve kompleksli bir yaklaşımla bütün ülkeye ilan eden bir kadını queer theory kapsamında haklı çıkarmaya mı çalışıyorsun gerçekten? Özge'nin dediği gibi adam eşcinsel olmayabilir bile. Ki, olsun veya olmasın bu fotoğraflarının Posta gazetesinden ana haber bültenlerine kadar, aşağılayıcı bir şekilde yayınlanmasını isteyip istememek kendi tercihi olmalı.

morbikedi

Adam kimseye zarar vermeden arada sırada gitse sıkıntı yok. Ama çocuğa bunu yansıtması kötü. Çocuk olmasa kızacak Bi yanı yok

marine-offizier

Abououvvv.. Aşırı laiklik ne hale getiriyor Adamı.. ocaklardan uzak..

logicaldoor

En kötüsü yobazlıktan iyidir...

mavi-rosa-mora

Aşırı yobazlık yapıp kuran kursunda el kadar oğlan çocukları sırayla becerenlere söyle bunu...

can-kahraman8

osmanlının oğlan ocaklarını özleyen marine kaşarın dediğine bak hele, git kıl yala

dijitalkumpas

ulan bizim hacı babayı öyle hayal ettim bi an bir tutam sakalıyla ve koca göbeğiyle allahım sil kafamdan bu görüntüyü. acıdım yavrucağa. bu çocuk okula gidecek, işe gidecek ama sapık babası yüzünden bir tane düzgün arkadaşı olamayacak. ömür boyu babasının ibneliğinin cezasını çekecek. düşünsenize " babalar güçlüdür, babalar korur, babalar kral adamdır" keyfini hiç süremeyecek. hep babasının ılık oldugunu bilip utanacak. babamı ilk kez bilek güreşinde yendiğimde 25 yaşındaydım. yendikten sonra gözlerim dolmuştu "ulan benim dağ gibi babam yaşlanıyor" deyip üzülmüştüm içimden. o çocuğu hayal bile edemiyorum. babasının ise umrunda olacagını sanmam, boşandıktan sonra istediğine doya doya vurdurur.

hexagon

Pardon 1960'lar Kayseri'sinden falan mı ışınlandınız? Çünkü dünyada artık şu kadar sığ bir zihniyetin Türkiyede bile kalmış olabileceğini düşünmek istemiyorum. Yani en azından internet kullanabilen bir insanın bu kadar kalas olabilmesi çok ilginç.

ruveydaaydin

Magarana dön o zaman oktay ne geldin burda saçmalıyorsun

dijitalkumpas

ben mağarada ya da 1960ların Kayserisi'nde değilim, siz de Hollanda'da değilsiniz. ortadoğunun göbeği Türkiye'desiniz. evlenmiş çoluk çocuğa karışmış bir adamın evde tek başınayken kadın kılığına girip makyaj yapması sapıklıktır. hastalıktır.

hexagon

Benim için de böyle faşizan bakış açısı en büyük sapıklık ve hastalıktır. Ama psikoloji diplomam olmadığı için her halta karışmıyorum böyle hadsizce. Sen kimsin ki insanların sapıklığına hastalığına teşhis koyabiliyorsun? Hollanda-Anadolu ayrımını yapabiliyorsan, Anadoluyu karanlık çağda kalması için zorlamak niye? Yok burası Anadolu, ilelebet yobaz, faşist ve sığır kalalım. Oldu canım. Birgün bitecek bu gerikafalılık ama biz görebilecek miyiz bilmiyorum gerçekten.

Görüş Bildir