Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Albayrak: "Gönlümdeki Aslan; Ali Dürüst"

Anasayfa > Gündem

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak Ali Dürüst 'ün başkanlığa aday olmasını istediğini açıkladı.

Sivas'ta NTV Spor'un sorularını yanıtlayan Albayrak, Dürüst'e güvenini dile getirdi. Albayrak, 'Benim gönlümde yatan bir tane aslan vardır. O da Ali Dürüst'tür. Benim çok özel bir yakınım ve abimdir. Ali Dürüst'ün başkan olmasını çok fazla istiyorum. Olması için de elimden gelen her şeyi yapacağım' dedi.

Tecrübeli yönetici, eski başkan Ünal Aysal 'a bir tek konuda kırgın olduğunu açıkladı. Albayrak, 'Galatasaray 4. yıldızı geçtiğimiz yıl takamadı, onun için kırgın ve üzgünüm' şeklinde konuştu.

Abdurrahim Albayrak, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu 'nun uzun yıllar takımı çalıştırması gerektiğini de kaytetti. Albayrak, 'Hamza Hoca'nın ismi Hamzarelli veya Cesare Hamzaoğlu olsaydı devre arasında 15 ya da 20 milyon Euro'luk transfer yaptıracaktı. Onu çok eskiden beri tanıyorum ve onunla çalışmaktan dolayı da çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Biz gideriz ya da kalarız, hiç önemli değil. Ancak Hamza hocanın Galatasaray'a uzun yıllar hizmet etmesini istiyorum' dedi.

Fanatik

Kaynak: http://www.fanatik.com.tr/2015/02/20/...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?