Görüş Bildir

Akrep 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa > Güncel

Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Perihan ve Duru arasında ipler gerilirken Perihan şirketin yeni avukatıyla diğerlerini tanıştırmak istediğini söyler. Yeni avukat olarak içeriye giren Ayşem Güngör herkeste şok etkisi yaratır. Kanser olan Perihan doktora ne kadar ömrü kaldığını sorarken Ahmet her yerde Aras'ı arar.

Akrep Son Bölüm Özeti

Akrep Son Bölüm Özeti

Ferda, Fikret Gürsoy cinayetinde şüpheli olarak gözaltına alınır. Perihan ve Ferda karşılıklı hücrelerde gözaltında tutulurken, Ayşem ise ikiliyi Ahmet konusunda uyarır ve birlikte hareket etmezlerse ondan kurtulamayacaklarını söyler.

Perihan işbirliği için Ferda’ya, hem Merve’nin kaçırılması, hem de Fikret’in öldürülmesi hususunda bildiği her şeyi polise anlatması şartını koşar. Ferda’nın yanı sıra Aras’tan da Ahmet’ten şikayetçi olmasını ister.

Ayşem, kendisini korumaya çalışırken yaralanan Efe’yi evine götürür ve Merve’ye haber verir. Merve, Efe’nin Ahmet’e çalıştığını öğrenmiştir ve ona çok kırgındır. Merve’nin, Efe’den tek isteği ise Ahmet’i ihbar etmesi olur. Efe, Merve’ye olan aşkıyla Ahmet’e olan sadakati arasında kalır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?