Görüş Bildir

Akrep 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ferda ve Duru İş Birliği Yapar...

Anasayfa > Güncel

Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Ahmet Perihan'a laf sokarcasına tavsiye verir. Öte yandan Perihan ise Aras'a tehditler yağdırırken onlara cehennemi yaşatacağını söyler. Ferda Duru'ya kızını istediğini söylerken Duru'yla bir iş birliği yapar. Kızının resmine bakan Ferda 'Her şey senin için Merve, yeni hayatımız için.' diyerek resmi bırakır. İşte Akrep 15. bölüm fragmanı...

Akrep Son Bölüm Özeti

Akrep Son Bölüm Özeti

Ferda hapisten çıkar çıkmaz kızı Merve’yi görmek için soluğu köşkte alır. Perihan, Ferda’nın Merve ile konuşmasına engel olur ve ağır sözler sarf ederek Ferda’yı evden yaka paça attırır. Çünkü, artık Perihan’ın tek amacı, kızı Berna’nın katili Ferda’nın hayatını cehenneme çevirmektir.

Ahmet, Ferda’nın karşısına dikilip kızının nerede olduğunu öğrenmek ister. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin geçmiş hesaplaşması, yerini özleme bırakır. Ahmet, kızını bulmak ve Ferda’ya kendini affettirmek için çabalarken, Fikret’e Emgen İlaç’teki hissesini devralmak istediğini söyler.

Fikret, Ferda’nın köşke gelişi sırasında kozunu kullanarak Merve’ye, annesinin yeni bir ilişkisi olduğunu söyler. Annesi tarafından bir kez daha kandırıldığını düşünen Merve’nin tepkisi ağır olur. Bunun üzerine Ferda, Fikret’e tehditler savurur ve çareyi Ahmet’te arar. Ahmet, kızının yerini söylemesi karşılığında Ferda ile anlaşır ve gerektiğinde çok tehlikeli olabileceğini de Ferda’ya gösterir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?