Görüş Bildir

Akrep 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ahmet ve Fikret Anlaşma Yapıyor...

Anasayfa > Güncel

Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Ahmet Fikret'e 'Kim ister Perihan Engin'in altında ezilerek çalışmayı' diyerek bütün hisselerini kendisine satmasını teklif eder. Öte yandan Ferda kızıyla konuşurken Fikret Ferda'ya yeni zengin sevgilisinden bahsetmediğini söyler. Ferda Merve'ye her şeyi açıklayacağını söylerken kızı ona inanmaz. Ardından Ferda Fikret'tin üstüne giderken Merve annesini iter ve herkes şok olur. İşte Akrep 14. bölüm fragmanı...

Akrep Son Bölüm Özeti

Akrep Son Bölüm Özeti

Perihan’ın Merve’yi eve getirmesi herkesin tepkisini alır. Özellikle Duru, annesini katilinin kızı ile aynı evde yaşamak istemediğini söyleyerek Perihan’la kavga eder ve bir seçim yapmasını ister. Perihan’dan istediği yanıtı alamayan Duru, hamile olduğunu ve Hakan’la evleneceklerini açıklayarak herkesi şoke eder.

Ferda hapishanede saldırıya uğrayınca azmettiricinin Perihan olduğunu düşünen Ayşem suç duyurusunda bulunur. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Perihan, bu haberle şok olur ve Ferda’nın durumuna üzülür. Merve, haberi alınca hastaneye koşar ancak Ferda’nın tüm çabasına rağmen annesini affetmez. İyileştikten sonra hapishaneye dönen Ferda kendisine saldıran mahkumdan saldırının arkasında kimin olduğunu öğrendiğinde şok olur.

Ferda nihayet hapisten çıktığında yıllardır görmediği ve unutmak istediği, geçmişin hesabını sormaya kararlı Ahmet’le karşı karşıya kalır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?