Akil İnsanlar Bu İsimler Arasından Seçilecek

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Akil İnsanlar Bu İsimler Arasından Seçilecek

İşte akil insanlar havuzunda yer alan isimler..

EBaşbakanlık'ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcıları Beşir Atalay ve Bekir Bozdağ, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ve MİT Müşteşarı Hakan Fidan ile toplantı yapıyor.

AK Partide belirlenmiş isimlerden bir havuz oluşturulmuş durumda. Bu isimlere ise Ankara'nın en ÖZEL KALEMİ ulaştı. Toplantıda bu havuzdan bazı isimler seçilecek.

Akil insanlar havuzunda yer alan bazı isimler şöyle Cem Vakfı Başkanı Prof. Dr. İzzettin Doğan, TÜSİAD eski Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ.

Sanatçılar Hülya Avşar, Hülya Koçyiğit, Kadir İnanır, Yılmaz Erdoğan.

Akademisyen ve gazeteciyazarlar Ali Bayramoğlu, Hilal Kaplan, Hayrettin Karaman, Yılmaz Ensaroğlu, Avni Özgürel, Prof. Dr. Doğu Ergil, Prof. Dr. Mithat Sancar, Prof. Dr. Hüseyin Yayman, Prof. Dr. Fuat Keyman, Fehmi Koru, Ahmet Taşgetiren, Etyen Mahçupyan, Murat Belge, Oral Çalışlar, Nihal Bengisu Karaca, Sibel Eraslan, Yücel Sayman, Doç. Dr. Levent Korkut, Prof. Dr. Beril Dedeoğlu, Doç. Dr. Vahap Coşkun, Tarhan Erdem, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan. Eski milletvekili Abdurrahman Kurt.

STK temsilcileri TOBB, TESK, Türk-İş, Hak-İş, Memur-Sen, Mazlumder, İnsan Hakları Derneği.

Sanatçı Sezen Aksu ile gazeteciler Mehmet Barlas ve Taha Akyol'un; sağlık, yoğunluk gerekçeleriyle daveti kabul edemeyeceklerini bildirdikleri öğrenildi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraBaşbakanBekir BozdağBeşir AtalayMehmet BarlasÖmer ÇelikRecep Tayyip ErdoğanSezen AksuTOBBYılmaz Erdoğanakil insanlarmemur
Görüş Bildir