Akdoğan: 'Çatışmaları Başlatan PKK'dır, KCK'dır, Kandil'dir'

 > 
21PAYLAŞIM

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Twitter üzerinden paylaştığı mesajlarında, çatışmaları başlatanların PKK, KCK ve Kandil olduğunu söyledi.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Twitter üzerinden paylaştığı mesajlarında, çatışmaları başlatanların PKK, KCK ve Kandil olduğunu savunarak “Siyasi projesi olmayanlar Cumhurbaşkanımızın sözlerini çarpıtmaktan medet umuyorlar. Erdoğan karşıtlığı gözlerini kör etmiş. Örgüt ve yandaşları döktükleri kanı Saray polemikleriyle örtemez" dedi.

https://twitter.com/Y_Akdogan/status/641588029564526593

 Milletin evlatlarını öldüren kimdir? Yandaşı olduğunuz teröristler değil mi? diye soran Akdoğan, "Çatışmaları başlatan serhildan ilan ederek kanlı eylemler gerçekleştiren PKK’dır, KCK’dır, Kandil’dir. Bu gerçeği hiçbir yalan değiştiremez." ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/Y_Akdogan/status/641589202640048128

"Sn. Erdoğan’ın hep dediği gibi şehidimizin bir damla kanını 550 vekile değişmeyiz" diyen Akdoğan "İnsan hayatı üzerine siyasi hesap yapanlar cana kastedenlerdir. Terör örgütünün silahına susturucu olmak siyaset de gazetecilik de değildir. Örgütü değil mücadele edenleri hedefe koymak aymazlıktır" dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir