Görüş Bildir

Akdeniz'de Sıcaklık 20 Dereceyi Görüyor

Anasayfa > Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü | Günlük Rapor

Yapılan son değerlendirmelere göre; Batı Karadeniz ile İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacağı, ülke genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. 

RÜZGAR: Genellikle güney ve doğu, yurdun güneydoğu kesimlerinde kuzey ve doğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

UYARILAR

BUZLANMA VE DON İLE BİRLİKTE SİS UYARISI: Sabah ve gece saatlerinde ülkemizin iç ve doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, gizli buzlanma ve don vb.) dikkatli olunması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

  • MARMARA 

Parçalı ve çok bulutlu, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova çevrelerinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

BALIKESİR Parçalı ve çok bulutlu 16

ÇANAKKALE Parçalı bulutlu 14

EDİRNE Parçalı bulutlu 13

İSTANBUL Parçalı ve çok bulutlu, ilk saatlerde sağanak yağışlı 14

  • EGE 

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde yer yer yoğun olmak üzere sis hadisesi bekleniyor.

A.KARAHISAR Parçalı bulutlu 10

AYDIN Parçalı bulutlu 17

İZMİR Parçalı bulutlu 16

UŞAK Parçalı bulutlu 13

  • AKDENİZ 

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ADANA Parçalı bulutlu 19

ANTALYA Parçalı bulutlu 20

BURDUR Parçalı bulutlu 12

MERSİN Parçalı bulutlu 18

  • İÇ ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

AKSARAY Parçalı ve çok bulutlu 10

ANKARA Parçalı ve çok bulutlu 11

ESKİŞEHİR Parçalı ve çok bulutlu 10

KONYA Parçalı ve çok bulutlu 10

BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

BOLU Parçalı ve çok bulutlu, hafif yağmurlu 12

KARABÜK Parçalı ve çok bulutlu, hafif yağmurlu 10

KASTAMONU Parçalı ve çok bulutlu, hafif yağmurlu 7

ZONGULDAK Parçalı ve çok bulutlu, hafif yağmurlu 13

  • ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

GİRESUN Parçalı bulutlu 14

ORDU Parçalı bulutlu 15

SAMSUN Parçalı bulutlu 15

TRABZON Parçalı bulutlu 14

  • DOĞU ANADOLU

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

BİNGÖL Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor. 7

ERZURUM Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor. 1

MALATYA Parçalı bulutlu 8

VAN Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. İl genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah ve gece saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor. 3

GÜNEYDOĞU ANADOLU 

Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde bölgenin doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

ADIYAMANParçalı bulutlu 14

DİYARBAKIR Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birllikte yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.11

GAZIANTEP Parçalı bulutlu 11

ŞANLIURFAParçalı bulutlu13

DENİZLERDE HAVA

Fırtına beklenmiyor.

KARADENİZ Hava Durumu: Parçalı çok bulutlu, batısı sabah saatlerinde yağmurlu, Rüzgar: Batı Karadeniz'de güney ve güneybatıdan 2 ila 4, gece saatlerinde 3 ila 5 kuvvetinde, Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, batısında gece 2,0m, Görüş: İyi, yağış anında orta.

MARMARA Hava Durumu: Parçalı çok bulutlu, sabah ilk saatlerde doğusu sağanak yağışlı, Rüzgar: Güney ve güneybatıdan 2 ila 4, gece saatlerinde 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,0m, gece 1,5m, Görüş: İyi, yağış anında orta

EGE Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Güney ve güneybatıdan 2 ila 4, gece saatlerinde Kuzey Ege'de 3 ila 5 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, gece kuzeyinde 2,0m, Görüş: İyi.

AKDENİZ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, Rüzgar: Batı Akdeniz'de batı ve kuzeybatı, öğleden sonra batı ve güneybatıdan; Doğu Akdeniz'de doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,5 ila 1,5m, Görüş: İyi.

VAN GÖLÜ Hava Durumu: Parçalı bulutlu, sabah saatlerinde sisli, Rüzgar: Doğu ve kuzeydoğudan 2 ila 4 kuvvetinde, Dalga: 0,25 ila 0,50m, Görüş: iyi, sis anında zayıf.

Kaynak: http://www.mgm.gov.tr/tahmin/gunluk-t...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?