Ajda Pekkan, 3 Milyon Tl'Ye Asfaltı Ağlattı!

 > -

Ajda Pekkan Reklam Filminden Servet Kazandı!..

Ajda Pekkan Reklam Filminden Servet Kazandı!..

980 yılında katıldığı Eurovision şarkı yarışmasında seslendirdiği parçayı reklamda yeniden söyleyen Pekkan 1 milyon dolar (1.8 milyon lira) kazandı. Süperstar'ın şirketle bir yıllık bir reklam anlaşması yaptığı ve 3 film çekeceği öğrenildi. Reklam filminde Ajda Pekkan benzini bittiği için yolda kalmış bir kadını canlandırıyor.

15'inci olmuştuk

Ajda Pekkan 'Petrol' şarkısı ile1980 yılında ülkemizi temsilen Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmış ve sadece 23 puan toplayarak 15'inci olabilmişti.

BATUHAN ÖZKARDEŞLER

Haberin Tamamı İçin:

Ajda Pekkan, 3 Milyon Tl'Ye Asfaltı Ağlattı!

AJDA PEKKAN, 3 MİLYON TL'YE ASFALTI AĞLATTI!

Ajda Pekkan'ın oynadığı yeni reklam filmi, önceki akşam Maslak Venue'de basına tanıtıldı.

Reklam filminde Mustang kullanan Ajda Pekkan daha önce “Görünüş bakımından Rolls Royse gibiyim. Motor kapasitesi ve hız açısından ise Ferrari’yim. Bazen 1, bazen 2’de gidiyorum. Vitesi 5’e taktığım zaman yetişebilirsen. Neyse ki, bunu yılda 2 kere yapıyorum. Yoksa kayış kopar. Ayrıca herkes bu araçları kullanamaz” demişti.

Ajda Pekkan çok sevse de trafik yüzünden otomobil kullanmaz, şoförüyle gezer. Ama Opet’in yeni reklam filmi için direksiyon başına geçti. Kırmızı Mustang ile gaza bastı, akrobatik hareketler yaptı. Cem Yılmaz’ın deyimiyle; asfaltı ağlattı! Ajda Pekkan 1 yılda 2 reklam filmi daha çekecek ve iddiaya göre; en az 3 milyon TL alacak. Ajda Pekkan önceki akşam Maslak Venue’de reklam filmini tanıttı. “Çekimlerde dublör kullanmadım. Hızı severim, direksiyon hakimiyetin de çok iyidir. Bu film sayesinde kurtlarımı döktüm” dedi.

66 yaşındaki Ajda Pekkan daha sonra kendini anlattı: “Tanımayanlar beni ilk bakışta soğuk zannediyor. Öyle göründüğümü biliyorum. Oysa gırgır, serseri, kıpır kıpırım. Genç kıza gibiyim. Bir o kadar da sıcak kanlıyım. Ama işimin getirdiği şartlar, insanı ister istemez ağırlaştırıyor. İnsanların beni tanımaları Lazım ki, Ajda’yı görebilsinler.”

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Cem YılmazEurovision
Görüş Bildir