Aileyle İzlerken Halının Desenlerine Odaklanmamıza Sebep Olan 2018'in En Ateşli Öpüşme Sahneleri

-
Abone ol

Nerede eski Aşk-ı Memnular nerede eski 'az sansürlü' zamanlar dediğinizi duyar gibiyiz. RTÜK'e rağmen ellerinden geldiğince cesur davranan dizilerin öpüşme sahnelerini sizin için derledik.

1. Hilal ve Leon'un bol tutkulu ve duygulu öpüşmeleri meşhur, Leon'u canlandıran Boran Kuzum hilal taktiğiyle sarıyor gibi maaşallah.

Vatanım Sensin

2. Behzat Ç. gibi onu da yıkayıp saçlarını doğramak istediğimiz Adem ve değişik bir enerji aldığımız Güneş'in öpüşmesi de belki yalnızları üzebilir.

İstanbullu Gelin

3. Dizinin adı Yuvamdaki Düşman. Hani sırtımdaki bıçak, yatağımdaki yabancı, evimdeki yılan gibi. Yasak ilişki hep ilgimizi çekmiştir.

Yuvamdaki Düşman

4. Sizi moddan çıkarmak için söyleyelim, bu kareden hemen sonra beyefendi yeteri kadar kalori yakıldığını düşünüp kalkıp gidiyor.

Adı Zehra

5. İlk bölümündeki cesurluğuna bir daha hiç erişememiş dizide Züleyha ve Yılmaz'ın romantik yakınlaşması da sarsıcı olmuştu.

Bir Zamanlar Çukurova

6. Ufak Tefek Cinayetler'de doğru düzgün öpüşme sahnesi olmaz biliyorsunuz. Demirin tuncuna, öpüşmenin geçmişteki Kerim ve Merve'sine kaldık.

Ufak Tefek Cinayetler

7. Bunu nenenizle bile izleyebilirsiniz ama başlangıç seviyesi için RTÜK otosansürlü bir kit veriyoruz: Yağmur & Melek

Meleklerin Aşkı

8. Yasak Elma ceza yemedikçe elini korkak alıştırmayanlardan. Fakat burada bütün çabayı Alihan'ın verdiğini, Zeynep'in etkisiz eleman olduğunu görüyoruz.

Yasak Elma

9. Neyse ki yasak gibi yasak ilişki Yıldız ve Kemal imdadımıza yetişmiş. Sarı bulaşık bezi koklar gibi öpüşülür mü, öpüşeceksen değsin!

Yasak Elma

10. Kimse İbrahim Çelikkol'un eline su dökemez. Siyah Beyaz Aşk'taki tutku yılın en iyilerindendi.

Siyah Beyaz Aşk

11. Ferhat ve Aslı gerek öpüşme sahneleri, gerek... İbrahim Çelikkol iyi birisi.

Siyah Beyaz Aşk

12. Yeni başlayan dizi Çarpışma'nın sevişgeni de Demir çıktı. Güzel güzel yıkalım duvarları, öpüşen sevgilliler vardır var!

Çarpışma

13. Demir sadece sevgilisiyle değil, aynı zamanda onun cici annesiyle de Türkçe rock eşliğinde sevişen bir manyak. Böyle bir sahneyi televizyonda görmeyeli yıllar oldu.

Çarpışma

14. Fazla elektriklenenleri topraklamak için araya bir adet İdris ve Meliha öpüşmesi koyuyoruz. Sıfırlanın bakalım.

Çukur

15. Bu ülkede başrollerde tık yok, çünkü onların öpüşmesi bir heyecan unsuru. Yan roller atakta, yan rollere çok fiziksel efor sarfettiriliyor.

Siyah İnci

16. Tabii Shameless uyarlaması yapınca ucundan kıyısından birazcık girişmişler bu işe. Filiz ve Barış sahneleri de fena değil ama orjinali bilenler ağlıyor tabii...

Bizim Hikaye

17. Hele bizim serseri piç Lip'imiz Rahmet diye uyarlanınca hafiften üzüyor. Tövbe tövbe ismi de kritik...

Bizim Hikaye

18. Sena ve Yamaç hiç fena değildi ama o günler 2017'de kaldı. 2018'de dilerseniz bu sahne ile moda girebilirsiniz, girebilirseniz.

Çukur

19. Neyse ki Erkenci Kuş var. Can ve Sanem ilişkisi hem çok tatlı hem de gerçekçi bir unsur olarak tutkulu.

Erkenci Kuşl

20. Yağmur yağmayınca sırılsıklam bir aşk yaşansın diye bahçe sulama aparatı ile ıslatmışlar ama olsun. Helal be!

Erkenci Kuş

BONUS: Öpüşmüş kadar olan herkese 2019'da daha az RTÜK baskısı, daha özgür sahneler dileriz.

Ufak Tefek Cinayetler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nagihannn

biz yalnızlıktan kırılalım millet rol geregide olsa öpüssün vay amk :D

f.can

Aslı ve Ferhat'ı tek geçerim...❤

deniz-usta2

Gerçek hayatta insanların dizilerdeki kadar özgürce öpüşme olayları yaşamalarını vay ahlaksızlar,yapış yapış yapmacık yılışık aşk tiplemesi diye sınıflandırırlar ama bir dizi de kadın'a şiddet yada tecavüz sahnesi çekilse yada cinayet onlara çok doğal göz ile bakarlar yadırgasalarda öyle 'Aaa çok ayıp' der gibi değil sadece şaşırır tedirgin olur gibi bakarlar anca,gerçek hayatta da çünkü kadın'ın çocuğun dövülmesi onlar üzerinde zorbalık otoritesi kurulması yada öldürülmeleri tecavüz olayları her yerde kaynadığından gerçekçi kalıyor gözlerine ama adil olmadığı gözlerinden kaçıyor tabii o salakların o yadırgadıkları aykırı birşey görmüşçesine baktığı şeyler aslında daha zararsız (.)

kedili-bir-ev

14. ile neden hepsinden daha fazla ilgilendim ///////O.o

shiroshinju

9.Sarı bulaşık bezi koklar gibi öpüşmek nasıl oluyor,öpüşürken araya sarı bez mi koyuyorsunuz.Bu site sayesinde her gün yeni fantazi türleri öğreniyorum :P

Görüş Bildir