Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ailesinin Yüz Yıllık Erkek Çocuk Geleneğini Bozan Minik Aurelia'yla Tanışın!

 > 
34PAYLAŞIM

ABD'nin Idaho eyaletinde yaşayan Scott Underdahl, bir kız bebek sahibi oldu. BuzzFeed'de rastladığımız bu haberi ilginç kılan detay ise Scott'ın ailesinde son 100 yıldır hiç kız bebek doğmamış olması...

Haberin Tamamı İçin:

Scott Underdahl'ın ailesinde 1914 yılından beri hiç kız bebek doğmadı. Ta ki geçtiğimiz 12 Nisan'da Aurelia adındaki bu tatlı kız dünyaya gözlerini açana dek!

Aurelia'nın Asher adında 2 yaşında bir abisi var. Anne Ashton, hamile olduğunu öğrendiği andan itibaren ikinci bebeğin de erkek olacağını düşünmüş.

Anne, yaşadığı şaşkınlığı "Kendimi ruhsal olarak bir kız bebeğe hazırlamamıştım." diyerek ifade ediyor.

Aile, "erkek" geleneğinin bu denli geriye gittiğini başlangıçta bilmiyormuş. Scott'ın babası Conrad, soy ağacını incelerken ailesinde uzun zamandır hiç kız çocuk doğmadığını fark etmiş.

Kendisi de dört erkek çocuk sahibi olan Conrad, ailesinde doğan son kız bebeğin 1914'te dünyaya geldiğini öğrenmiş. Yani Aurelia, büyük-büyük halası Bernice'ten sonra doğan ilk kız.

"Belki de 'mükemmel'i yaratmak 100 yıl almıştır." diyor Conrad, "Aurelia çok tatlı. Onu biraz şımartıyoruz, çünkü sonunda kollarımızda bir kız bebek tutuyor olmak değişik bir duygu."

Underdahl ailesi, bir kız çocuk yetiştirecek olmanın heyecanını yaşıyor.

"Herkes kız istiyordu." diyor Scott, "Bense bir Underdahl kızı neye benzer, onu bile bilmiyordum."

Aurelia'ya ailesiyle sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyoruz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir