Adnan Oktar Cinsel Hayatıyla İlgili Mahkeme Başkanına Verdiği İlginç Cevaplarla Gündem Yarattı

195PAYLAŞIM

Akıl sağlığım yerinde demiş ama bu cevaplar da çok normal değil sanki...

Kaynak: DHA

Adnan Oktar ve grubuna yönelik 76'sı tutuklu 226 sanık hakkında açılan davaya devam ediliyor. Bugün yapılan duruşmada Adnan Oktar'ın verdiği ifadeler çok konuşuldu. O başlıklardan bazılarını birlikte bakalım.

Mahkeme Başkanı Mehmet Galip Perk'in sorularından biri şuydu: "Aylık gelirinin 3 bin TL olduğunu söylüyorsun. İnce çizgili altın iplik kullanılmış elbiselerin, ahtapottan ayakkabılarının, yılan derisinden ayakkabılarının olduğunu söylüyorsunuz. Şatafatlı lüks bir hayat sürdüğünüzü söylemişsiniz. Land Rover, Porsche arabalar. 3 bin TL aylık gelirle bunları nasıl yaptınız?"

"Yılan derili ayakkabı, altın iplikli ceketlere ilişkin söylemim şaka. Benim oradaki üslubumdan belli şaka yaptığım. Altın iplik falan... zaten böyle söylenmez. Ne param var ne arabam. Malım mülküm yok. Dragos'taki evin kirasını ben ödemiyorum. Arkadaşım ödüyor. Pahalı ama. Normal bir yer değil. Taktığım 300 bin TL'lik saat bana ait değil, arkadaşıma ait."

"Turnikeden geçirilip sonra sizinle evlendirilen bayanlar olduğuna ilişkin beyanlar var. Bir yayında da çok eşliliği savunan beyanlarınız var. Bununla ilgili ne diyeceksiniz?"

"Kalbimde coşkun bir sevgi var kadınlara ilişkin. Sevgi insanların bir vasfıdır, Müslüman'ın vasfıdır. Her şey sevgi içindir. Şu mahkeme de sevgi içindir."

Bel fıtığı olduğu için normal şekilde cinsel ilişki yaşayamadığına bu nedenle kadınları elle taciz ettiğine ilişkin iddianın sorulduğu soruya Adnan Oktar'ın cevabı ise şöyle:

"Yalan söylüyorlar. Cinsel gücüm çok yerinde. Olağanüstü bir güce sahibim. Cinsel ilişkiye engel bir halim yok."

Evde bulunan 69 bin TL'lik prezervatif ve çok sayıda doğum kontrol hapı sorulduğunda ise Oktar'ın cevabı şöyle oldu:

"Kadın doğum hapı cilt bozuklukları ve adet düzensizlikleri için de kullanılıyor. Prezervatif o kadar miktarda sanmıyorum. Genç çocuk, kadın arkadaşları vardır. Kullanıyordur."

"Akıl sağlığınız yönünden mahkemeden bir talebiniz var mı?"

"Hayır. Gayet akıllıyım. Aklımın, başımın yerinde olduğu belli zaten."

Bu cevaplar karşısında insan gerçekten hayret ediyor. Bakalım daha neler olacak?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kuranuyar

İslamı Kurandan öğrenmek lazım

saturnekurbanol

Yabancılarda Dan Bilzerian Bizde Adnan Oktar

denverr

Adam en azından kadınlara diğer arap bedevileri gibi perdesiz ev yakıştırmasında bulunmadı gayet de iyiydi onun ekolü kedicikler huri gibiydi allah var 😬

kutlu-kamali

aklı başında tek adam vardı ülkede onu da içeri aldılar. nmhfgkjjghkggj seviom bu adamı cennetini yaratmış dünyada bbfdvdfgdkfdfgfk

pazartesi

Ben de öyle arkadaş istiyorum 😆

Görüş Bildir