Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Acun Ilıcalı'dan Survivor Ada Konseyinde HaberTürk'e Tepki

Anasayfa > Gündem

Survivor All Star'ın Pazar akşamındaki ada konseyine, Acun Ilıcalı'nın HaberTürk ve Ciner grubuna yönelik sert tepkisi damgasını vurdu.

Acun Ilıcalı, konsey oylamasına geçmeden önce 'Bir açıklama yapmak istiyorum' diyerek Habertürk'ün TV8 programları ve kendisi hakkında karalama kampanyası yaptığını belirtti..

Acun Ilıcalı şunları söyledi:

'Son zamanlarda TV8 ve Tv8 programları hakkında bir medya grubu asılsız yayınlar yapıyor. Bildiğiniz gibi Bu Tarz Benim yarışması Show TV'den TV8'e transfer oldu. Bu televizyoculukta doğal bir olay. Hatırlayacaksınız Var mısın Yok musun da, bizim zamanımızda gündeme gelmişti, ancak sonra FOX Tv'de yayınına devam etti. Bu Tarz Benim yarışmasının TV8'e transferinden hemen sonra, Habertürk gazetesi birdendire her hafta bizimle ilgili yalanlarla dolu haberler yapmaya başladı.. Bu konuda yargıya başvurup, birinci sayfadan tekzip yayınlattık. 

Ben şimdi Ciner Medya Grubuna huzurlarınızda bazı hatırlatmalarda bulunmak istiyorum. Öncelikle başlattığınız karalama kampanyası tek kelimeyle trajikomik.. Hakkımızda asılsız delilsiz haberler yaparak aklınızca bizi yıldırma kampanyası başlattınız., Gazetenizi kendi menfaatiniz için, başkalarını karalamak için kullanıyorsunuz. Bu ayıptır, çirkindir, suçtur.. Yapacağınız her haber için yasal haklarımızı kullanmaya devam edeceğiz. Bize zarar vermek adına başlattığını bu karalama kampanyası amacına ulaşamayacak. biz biz halkımızın takdiriyle buralara geldik ve aklımızı insanları karalamaya çalışmak için değil, televizyonculuk yapmak için kullanmaya devam edeceğiz. yapmamız gereken tek şeyi yapıyoruz, o da televizyonculuk. Onları da kendi işlerine bakıp gazetecilik yapmaya davet ediyorum.'

Hülya Koyuncu, Medyafaresi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Eylüldeçay

Acun bilir işini :)