Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

ABD'li Bir Balıkçı Kambur Balinanın Kendisini Yutup 40 Saniye Sonra Püskürttüğünü Öne Sürdü!

8PAYLAŞIM

Filmlerde ya da çizgi filmlerde görürdük böyle olayları! İnanılır gibi değil...

ABD'de akılalmaz bir olay yaşandı. Balıkçı Michael Packard ıstakoz toplamak için daldığı sırada bir kambur balina tarafından yutulduğunu iddia etti!

İddialar böyle de bitmedi, söylediğine göre yaklaşık 40 saniye sonra balinanın kendisini tükürdüğünü, ilk etapta bölgedeki beyaz köpekbalıklarının saldırısına uğradığını sandığını söyledi.

Balıkçı, etrafta hiç diş olmadığı için bir balinanın ağzında olduğunu anlamış ve yaklaşık 40 saniye sonra patlama olmuş gibi bir sesle balinanın kendisini tükürdüğünü, havaya fırlayıp yere düşünce özgürlüğüne kavuştuğunu hissettiğini söylemiş.

Sahil güvenlik tarafından kurtarılan Packard, deniz bilimcilere göre bu olanları tamamen "tesadüf" olarak yaşamış.

Gerçekten inanılmaz bir olay!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
huseyin-balkaya1

Ağzının içinde takılmıştır. Daha önceleri benzer vakalar yaşandı. Balinaların gırtlakları minik balıkları yutacak büyülüktedir, ağızlarını açıp ne var ne yok alırlar, küçük şeyleri yutup gerisini tükürürler

artankara

Yunus Peygamberin 3 gün 3 gece balığın karnında yaşadığına inanıyorsunuz da bunun 40 saniye kaldığına mı inanmıyorsunuz...

dr_geyik

Bu balinaların boyları 14-15 metre civarı oluyor normalde. Balinaların zaten planktonları yutmak için ağzı açık şekilde yüzerek avlandıklarını biliyoruz. Komik ama aslında çok da imkansız değil, bir kambur balinanın ağzına bir insan rahatlıkla sığar.

kamburbalina

Tadını beğenmedim 🤢

ceybir

Yalancıyı siken yok nasılsa

Görüş Bildir